Uzun Çizme Modelleri – Özel Sipariş 2017

Uzun Çizme Modelleri – Özel Sipariş 2017

Bayanlar için özel çizme yaptırmak ve uzun çizme modelleri araştırması yapmak yorucu bir konu gibi görünse de çizme siparişi vermek artık çok daha kolay. Avm ve dükkânları tek tek gezmek yerine, bir telefon ya da bilgisayar üzerinden istediğiniz bayan çizme modelini beğenip, dilediğiniz ölçü ve renkte Ismarlama Çizme Siparişi verebiliyorsunuz. Aşağıda yer alan telefon numarası ile iletişim sağlayarak dilediğiniz ayakkabı siparişini verebilirsiniz.

Bayan Dizüstü Çizme Modelleri 2017

Bayan Dizüstü Çizme Modelleri 2017

Dizüstü Çizme Modelleri 2017

 

Sizin için en özel diz üstü çizme modellerini özel olarak hazırlıyoruz. Üstelik dilediğiniz renk ve ayak numarasında yapmaktayız. Tek yapmanız gereken bizimle aşağıdaki bağlantı ya da iletişim numarası ile yaptırmak istediğiniz uzun çizme modelinin görselini, ayağınızın numarasını belirtmeniz çizme siparişi için yeterlidir. Türkiye’nin 81 il ve merkezine yönelik yapmış olduğumuz ayakkabı sipariş hizmetimiz büyük ilgi görmekte. Üstelik ürünlerimizi 1. sınıf kalite ve el emeği işçilik ile kişiye özel ayakkabı hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Uzun Topuklu Bayan Çizme Modelleri

Uzun Topuklu Bayan Çizme Modelleri

Uzun Topuklu Bayan Çizme Modelleri

 

En fazla rağbet gören renk olarak bilinen siyah çizme modelleri, yerini taba ve gri renklere bırakacak gibi görünüyor. Stil olarak platform çizme modelleri de bu renk stiline uygun olarak tasarlanabiliyor.

Kısa Topuklu Bayan Çizmeler

Kısa Topuklu Bayan Çizmeler

Kısa Topuklu Bayan Çizmeler

 

Kadınlar için güven ve sadelik ön planda olması, kısa topuk bayan çizme modelleri ile eşdeğer bir tercih olması anlamına geliyor. Bu durum, topuğun kısalması kadar yere temasın yakınlığı da güvenli yürüyüşe işaret diyebiliriz. Kısa topuklu fermuarlı çizme modelleri içinde gümüş ve gri çizme modelleri ön plana çıkmakta.

Topuksuz Bayan Çizme Modelleri

Topuksuz Bayan Çizme Modelleri

Topuksuz Çizme Modelleri 2017

 

Bu yılın kuşkusuz en fazla ilgi gören bayan çizme modelleri arasında topuksuz çizme modelleri olduğu görülmekte. Topuğun olmaması, çok rahat ve huzurlu bir yürüyüşün sembolüdür şüphesiz. Boy sorunu ya da topuk boyu hiç önemli değil diyenlerdenseniz, 2017 çizme modelleri içerisinde topuksuz ve düztaban çizme modelleri gri, siyah ve taba renkleri ile sizleri karşılayacak. Dilediğiniz ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanmanız artık çok kolay.

Özel Çizme Siparişi

Özel Çizme Siparişi

Bayan Çizme Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

 

Kadınların, erkeklere göre renk tercihi ve seçenekleri daha fazla olması, çizme modelleri arasında yoğun bir renk trendi sağlamakta. Bayanlara özel çizme siparişi yapan Asil Kundura, ortopedik çizme siparişinden tutun da kısa ve uzun çizme siparişi gibi birçok seçenekte sizlere hizmet veriyor. Üstelik 30, 31, 32 numara ayakkabılardan 44, 45, 46 numara gibi büyük ayaklar için büyük numara çizme siparişi de yapabilme avantajlarını sizlere sunuyor. Bayan çizme siparişi vermek için tek yapmanız gereken, aşağıdaki telefon numarası veya bağlantıdan bizimle iletişime geçerek dilediğiniz çizme modeli için siparişinizi verebilir, bilgi alabilirsiniz.

ÇİZME SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN..
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi