Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler – Asil Kundura

Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler – Asil Kundura

Sizler için değerli ve kaliteli bir ürün ortaya koyarken her zaman önceliğimiz sağlığınız oldu. Tabi özel gün ve gecelerinizde, iş yerinizde, düğün, nişan ve törenlerde, normal gün ve zamanda ayaklarınızın rahatlığı, üst düzey kalite ile buluşabilmesi için en doğru tasarımları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Ülke genelinde kişiye özel ayakkabı yapan yerler için araştırma yapan ziyaretçi ve müşterilerimiz için Asil Kundura her zaman doğru tercih olurken, özgün ve sadeliği sevenler, canlılığı, görünüşü önem verenler, kaliteden ödün vermeden profesyonelliği tercih edenler için teşekkürü bir borç biliyoruz.

Ayağa Özel ayakkabı

Ayağa Özel ayakkabı

İstanbul ve Ankara’ya kişiye özel ayakkabı yapan firma olarak ön planda bulunurken, dünya standartlarını hazırlamanın gururunu yaşıyoruz. Ortopedik ayakkabı siparişi, erkek ve bayan ayakkabı siparişi ile 2017 yılında da sizler için şıklık ve zarafeti hazırlamaya devam edeceğiz. Profesyonel ayakkabı siparişi sahasında hazırladığımız yüzlerce özel ayakkabı modelleri ile aradığınız ne varsa sizlerle buluşmaya adeta can atıyor. Kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp hattımız üzerinden bizimle irtibat kurarak sipariş ayakkabı alanında uzman ekibimizden bilgi alabilir, ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

ayağa özel ayakkabı siparişi

Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Konya, Eskişehir, Van, Erzurum, Giresun, Burdur, Niğde, Kırşehir, Aydın, İzmir ve diğer tüm illerimizden gelen kişiye özel ayakkabı siparişleri için büyük bir titizlik örneği gösterirken dilediğiniz ayakkabı modeli özel olarak hazırlanır.

Ayağa Özel ayakkabı

Ayağa Özel ayakkabı

Kişiye özel ayakkabı yaptırmak için yapmanız gerekenler;

1- Mağaza, dükkân, internet sitesi veya katalogda görüp de beğenmiş olduğunuz, ayakkabı, bot, çizme modelinin görselini (fotoğrafını) bize göndermeniz,
2- Ayak numaranızı (mümkünse ayağınızın fotoğrafını üstten ve yandan çekerek) göndermeniz,
3- Eğer ayağınızda herhangi bir problem (kemikli, taraklı ayak, kısalık, şişlik gibi) varsa bunu bildirmeniz,
Yeterli ve gerekli olan bilgilerdir. Bu bilgilerle sipariş ayakkabı hizmetimizden yararlanabilir, dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz, renk, ölçü ve numarada yaptırabilirsiniz.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Kaliteli Ayakkabı Tasarımı

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi