Erkek Kışlık Bot Modelleri – Erkek Bot Siparişi

Erkek Kışlık Bot Modelleri – Erkek Bot Siparişi

Yeni sezon Kışlık Bot Modelleri ile ilgili Erkek Bot Modelleri sizler için özel olarak hazırlandı. Özellikle kapalı, soğuk, yağmurlu ve karlı havalarda ayağınızın rahat edebilmesi için sizin için özel olarak hazırlayacağımız tasarım ve modeller ile ayaklarınız artık çok daha rahat edecek.

Sipariş Bot Modelleri Erkek

Sipariş Bot Modelleri Erkek

Sipariş Erkek Ayakkabı sistemimiz sayesinde istediğiniz modeli dilediğiniz renkte yapıyoruz. Üstelik 44,45,46,47,48,49,50 numara gibi büyük numara ayakkabı isteyenler için de diledikleri büyük ve küçük numaralarda ayağa özel ayakkabı siparişi yapıyoruz.

Erkek Bot Modelleri siparişi

Yeni sezon Erkek Bot Modelleri içinde bağcıklı Bot, Gizli Topuk Erkek Botu, Düz Erkek Bot Modelleri, Fermuarlı Erkek Botu, Siyah Deri Erkek Bot, Erkek Süet Bot ve Nubuk Bot Modelleri ile ayakkabı çeşitliliğinde sizler için özel seçenekler olacak.

Kış sezonu erkek botları

Bu modeller ve daha fazlası ile sizlere daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek için özel ayakkabı Sipariş sistemimizi devreye soktuk. Peki bu özel Sipariş sistemi nedir ve nasıl kullanılır? Bu sistemde özel siparişleriniz için 0534 526 79 07 nolu WhatsApp Sipariş Ayakkabı Sistemimiz ile;
1– Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafını,
2– Ayağınızda Kemik, nasır, Tarak gibi sorunlar varsa bunları da belirtmeniz.
3– Ayak numaranız
Gibi önemli sipariş bilgilerini bize göndermeniz durumunda siparişiniz onaylanır. Ortalama 7-10 gün içinde teslimatı belirtmiş olduğunuz adrese gönderiyoruz. Yaptırmak istediğiniz modele göre bu sipariş süresi daha kısa sürede de bitebiliyor.

Erkek Bot siparişi

Kalite ve ayak sağlığı önemli 2 kriter olarak prensibimiz olup yaptığımız işin kalitesi kullanılan malzemenin 1. sınıf olması, profesyonel işçilik sayesinde ayak sağlığınıza en doğru ayakkabıyı yapıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi