Bayan Topuklu Bot Modelleri – Bayan Bot Siparişi

Bayan Topuklu Bot Modelleri – Bayan Bot Siparişi

Kışın bayanların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alan Topuklu Bot Modelleri, renk ve model çeşitliği ile sizlere en özel ve kaliteli ürünleri sunmak için tüm bot modellerimiz hazırlandı.

bot modelleri

bot modelleri

bot modelleri

 

 

Özellikle bayan bot modellerinde topuklu ve yüksek platformlu bot Modelleri en çok tercih edilen seçenekler olarak bilinse de, gizli topuk bot, bayan kısa bot, bayan taba bot, tokalı bot Modelleri, kalın topuklu botlar, bağcıklı bot Modelleri de en fazla rağbet gören modeller arasında olduğu görülmekte.

bot modelleri

bot modelleri

ÖZEL BOT MODELLERİ – SİPARİŞİ

Topuklu Bot Modelleri içinde renk seçimi için taba, siyah, kahve, gri ve diğer tüm renk seçenekleri ile siz değerli müşterilerimiz için özel tercihler sağlamaktayız.

bot modelleri

bot modelleri

Bayan bot Modelleri içinde topuk seviyesini ve stilini istediğiniz ölçü ve şekilde yapabiliyoruz. Hatta dilediğiniz modeli istediğiniz biçim ve şekilde tasarlayıp yapıyor, adresinize gönderiyoruz. Nasıl mı? WhatsApp üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli, ayak numaranızı, varsa ayağınıza bulunan kemik, nasır, tarak gibi problemi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi