İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler – Asil Kundura

İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler – Asil Kundura

Aradığınız ayakkabıyı istediğiniz numarada bulamadınız diyelim ve bu durum için çözüm arıyorsanız, size çok iyi bir önerimiz var. Herhangi bir yerde gördüğünüz ayakkabıyı ayağınıza uygun, renk ve stilde yapıp, adresinize ücretsiz kargo ile gönderen bir firma var.

 

Sipariş Ayakkabı

 

Üstelik ayağında problem olanlar, tarak-nasır-kemik gibi olumsuz durumları bulunanlar için de özel çalışma yapan bu firma, İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı arayanlar için özel bir destek sağlamakta. Evet yanlış duymadınız, tabi ki Asil Kundura’dan bahsediyoruz. Asil Kundura Özel Sipariş Ayakkabı alanında Türkiye’nin en kalite ve elit ayakkabı sipariş hattını sizler için oluşturdu.

 

Sipariş Bot Modelleri Erkek

 

Özel günleriniz için, Nişan-Düğün ayakkabısı yaptırmak isteyenler için İstanbul’da ikamet edenler arayıp Ayakkabı siparişi verebilir. Asil Kundura’nın resmi web sayfası olan www.asilkundura.com.tr adresi üzerinden iletişime geçerek doğrudan siparişinizi verebilirsiniz.

 

bot modelleri

Özel Sipariş Ayakkabı İstanbul

 

İstanbul’da Özel Ayakkabı Siparişi vermek isteyenler için belirtilen süre içinde ayakkabınız büyük bir özen ve titizlikle hazırlanıp adresinize gönderilir. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini whatsApp üzerinden göndermeniz ve ayak numaranızı da bildirmeniz siparişimizin oluşması için yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi