Yeni Sezon Erkek Bot Modelleri – Bot Siparişi

Yeni Sezon Erkek Bot Modelleri – Bot Siparişi

2022 yılının son aylarına doğru gelirken havaların soğuması ile birlikte ayağınıza en uygun yeni sezon erkek bot modelleri sizler için Asil kundura ayrıcalığı ile hazırlandı. Birbirinden şık erkek botu modelleri ile 2022 – 2023 Erkek Bot Modelleri ile şıklığı ayağınıza göre bulabilirsiniz. Asil Kundura’nın birbirinden özel avantajları ile, istediğiniz model kışlık botu dilediğiniz ayak numarasına göre sipariş verebilirsiniz. Firmanın siz müşterilerine sağlamış olduğu bu avantaj sayesinde istediğiniz bir bot veya ayakkabı modelinin siparişini verebilir, ürününüze istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0534 526 79 07 nolu whatsapp bot sipariş hattı ile iletişime geçmenizdir. Yeni sezonda bağcıklı erkek bot modelleri yine çok tercih edilecek gibi görünse de tokalı erkek botları ve postal bot modelleri de oldukça popüler görünmekte.

AYAKKABI VE ERKEK BOT MODELLERİ

 postal bot modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi