Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapılan Yerler

Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapılan Yerler

Özel Ayakkabı Siparişi vererek hayalinizdeki ayakkabıya ulaşabilir, ayağınıza en uygun modeli dilediğiniz şıklıkta bulabilirsiniz. Ayakkabı imalatı, sipariş ayakkabının temelini oluşturan bir yapı olmakta birlikte en güncel modelleri dilediğiniz renk ve tonajda yaptırabilme avantajına sahipsiniz.

 

Ankara'da Ayakkabı Siparişi

 

Peki nedir bu avantajlar diye merak edenler için, yaptırmak istediğiniz modelde istediğiniz renkte değişiklik yapabilir, yaban-deri- iç astarı gibi noktalarda ökçesi, topuğu gibi alanlarda dilediğiniz yerlerde değişiklik yapabiliyoruz.

 

Anlara Özel Ayakkabı Siparişi

 

Ankara’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler ile ilgili araştırma yapanlar için Asil Kundura özel Sipariş Noktası olacaktır. Asil Kundura sizlere en özel modelleri dilediğiniz ayak numarasına göre yapıyor.

 

Özel sipariş Ayakkabı

 

Özellikle Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura Sipariş Merkezi bu ihtiyacınıza yetişiyor. Özel Sipariş Ayakkabı yaptırmak isteyenlere yönelik uygun çalışma ve strateji ile ayak taban yapınız, ayak numaranız ve yaptırmak istediğiniz ayakkkabı modelini WhatsApp sipariş hattı üzerinden göndererek siparişiniz anında oluşturuluyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi