Hakiki Kösele El Yapımı Ayakkabılar

Hakiki Kösele El Yapımı Ayakkabılar

Ayak rahatsızlığının yıllarca acısını çekmiş ve istediği ayakkabıyı, tasarımı, hayalindeki o ayakkabıyı giyemediği için tüm şevki gitmiş olan müşterilerimize en özel ortopedik çalışmaları yapıp hazırlamaktayız. Usta ellerde özenle işlenerek üretilen siparişleriniz 7 ila 14 günlük bir süre içerisinde üretimini tamamlayıp sizlere sunulmaktadır. Ayak yapısında büyük bozukluğu olan müşterilerimiz için özel rahat kalıplar üreterek sizin ve ayak sağlığınız için en konforlu ve özel ayakkabı tasarımlarını üretmekteyiz. Ayağınızın ölçüsünü mezura aracılığı ile ölçerek taban ve topuk boyu yüksekliğini ölçüyoruz ve hasarlı ayak bölgesini ön baza alarak kalıbı yapılıyor. Özenle hazırlanan iskelet ayak yapısına uygun ıstampa modeli hazırlanır. Hazırlanan ıstampa modeli deri üzerinde kusursuzca uygulanıp üretim aşamasına getirilmektedir. Ortopedik ayakkabılarda dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan birisi bel ağrısına yönelik yapılmaktadır.

Hakiki Deri ve Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Şiş Ayaklar İçin Ortopedik Kösele Ayakkabı Siparişi

Gündelik olarak giydiğiniz ayakkabılarınızda büyük problemlerden birisi olan şişlik sorunu için ayağınızı rahat bir şekilde kavrayan ortopedik şık görünümlü ayakkabılar üretmekteyiz. Ayak şekil yapısına uygun her tarz modeli ayak ölçünüze göre uyguluyor ve rengi, tokası, tabanı, aksesuar seçeneklerini dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Belde fıtık problemi, bel ağrısı problemi ve birçok rahatsızlığa yönelik özel ayakkabı çalışmaları yapmaktayız. Ayak problemlerinde sizi tahrik eden asıl sebepleri bizlere detaylı bir şekilde paylaşarak kusurları ortada kaldıracak çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Dilediğiniz modeli ve tasarımı ayak ölçünüzün tam alınması ile dilediğiniz deri, taban, kösele, aksesuar uyumu ile uyguluyor ve üretiyoruz. Yumuşak deri ve taban uyumu ayağınız için daha uygun olacağını belirtmeliyiz. İstenilen modeli tabanlığınız mevcut ise belirtilen tabanlık ile de yapılabilmektedir.

Online Özel Tasarım Klasik Ayakkabı Siparişi

Tabanlığa Göre Ortopedik Kösele Ayakkabı Siparişi

Doktor kontrolünde verilmiş olan ayaklar için özel tabanlıklı ayakkabılar üretmekteyiz. Sevdiğiniz modeli ayağınızda görmek ve bu deneyimi tatmak için bizlerle Asil Kundura İnstagram, Facebook, Pinterest, Tumblr sosyal medya uygulamaları üzerinden bizleri inceleyebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Asil Kundura olarak 1974 yılından bu yana her tarz modeli sizler için üreterek hizmet vermekteyiz. Ortopedik tabanlıklı tasarımlarda topuk yüksekliği ve istenilen ölçüde tabanlığı ayarlamak son derece önemli bir detaydır. Ayağınızdaki tabanlığa uygun olacak kalıbı ve o kalıba uygun olacak deriyi detaylı seçenekler arasından seçmemiz ayak sağlığınız için önemlidir. Özel tonlama ve kalıp seçeneklerinde her tarz kalıba gidilebilir, lakin ayak yapısı normalin dışında bir bozukluk içerisinde ise geniş bir kalıba gidilmesi sizler için daha sağlıklı ve konforlu olacaktır. Tüm sipariş ve detaylar için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi