Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Yapmalı?

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Yapmalı?

Günlük hayatta kullanabileceğiniz veya özel günlerinizde kıyafete özel ayakkabı yaptırabileceğiniz harika bir fırsat sunuyoruz. Sahibi olduğunuz kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak veya soğuk havalarda ayağını sıcak tutsun diye almak istediğiniz çizme ve bot modellerini istediğiniz tarzda ve ayak numarasını da size özel olarak hazırlayıp adresinize gönderiyoruz. Ayakkabı siparişi vermek için ne yapmalıyım diye yakınan ve merak içinde olan ziyaretçilerimiz için Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine ayakkabı sipariş hizmeti sağlıyor. Ürünlerimizi tamamen birinci sınıf malzeme ve profesyonel kalite ile oluşturuyoruz.

 

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Yapılmalıdır? 

 

Ayakkabı siparişi vermek için yapılması gerekenler aşağıdaki ekranda gördüğünüz sağ üst köşedeki whatsApp sipariş numaramızdan bizimle iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı bize göndermeniz yeterli olacaktır. Tabii bunun yanında eğer ayağınızda kemik, ödem, şiş ve tarak gibi ayak problemleri varsa onları da bize bildirmeniz, ayakkabınızın daha kaliteli ve ayağınıza özel olması için kolaylık sağlayacaktır. Siz bize bu bilgileri verirken biz sizin istediğiniz modeli birinci sınıf malzeme ve faturada işçilik de bir araya getirerek, belirtilecek en kısa sürede hazırlayıp adresinize göndereceğiz.

 

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler

 

Kaliteli ayakkabı hizmetinde kendinizi özel hissetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Ayakkabı siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ortopedik ayakkabı siparişinden tutunda özel gelinlik ayakkabı modelleri ve siparişinde de uluslararası alanda boy gösteren bir firma olma özelliği taşıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi