Özel Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

Özel Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

Almak ve yaptırmak istediğiniz ayakkabıları günlük zamanda ve özel bir günde  giymek istediğinizde tam ayağınıza olmalı ve rahat bir giyim sunmalıdır. Özel Ayakkabı Sipariş Hizmeti olarak profesyonel işçilik ve birinci sınıf malzemelerin desteğinde profesyonel ekip grubumuz ile siz değerli müşterilerimiz için hazırlamakta olduğumuz bütün özel ayakkabı siparişlerinizde bu garantiyi sizlere üst düzey seviyede sağlamakta kararlıyız. Özel Ayakkabı Siparişi için en ciddi konu ayak sağlığı ve ayağın rahat etmesidir. Günlük hayatta ayaklarınız tüm bedenin ağırlığını ve yükünü taşımakta. Rahat olması gereken ayağın beden ile olan koordinesi çok önemli. Kullanmış olduğunuz .

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

Kullanmakta olduğunuz ayakkabı içinde sıkışıp kalan ve huzurlu bir ortam bulamayan ayak, belirli bir süreden sonra adeta isyan edercesine sinir noktalarına uyarılarda bulunarak bedeni taşıyamaz bir hal alır. İşte bu nedenle alıp kullanacağınız ayakkabının sağlık açısından ayağınız ile birebir uyumlu olması çok büyük bir öneme sahiptir.

 

Özel Ayakkabı Siparişi İçin Ne Gereklidir?

 

Ayağınıza özel bir ayakkabı yaptırabilmeniz için sizden istediğimiz ve gerekli olan şeyler; yaptırmak istediğiniz ayakkabının görseli, ayak numaranız ile birlikte ayağınızın fiziki yapısıdır. Bunları bize iletmeniz durumunda sipariş ayakkabınızı belirtilen tarihte sizlere özenle ve el işçiliği ile yapıp adresinize gönderiyoruz. Sizlere özel olarak yapmış olduğumuz ayakkabılarda meydana gelebilecek problemlerde ( ayakkabının sıkması – bol gelmesi vs çeşitli sorunlarda) olması durumunda tekrar ayakkabıya müdahale ediyor, sorunu düzenleme için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

Sizler için sunulan bu avantajlar içinde Özel Sipariş Ayakkabı üretiminde yılların verdiği tecrübe birikimi 1. Sınıf Kalitemiz ile taçlandırarak sizlere çok memnun eden bir ürün olarak sunuyoruz. Sizlere kaliteli bir ürünü ortaya koyarken ayağınızın rahat etmesi en büyük amacımız. Profesyonel ekibimiz sayesinde bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin ayak sağlığı ve ayakkabının kalitesi bizim için çok önemli. Ayakkabı üretim ve imalatımızda yalnızca bayan ayakkabı üretimi ile sınırlı kalmayıp Erkek Ayakkabı üretiminde de sizlere özel hizmet sağlamaktayız. Bununla birlikte erkekler için de özel ayakkabı üretimi sağlamaktayız. Erkeklerde ayakkabı modelleri içinde, klasik, spor, loafer, broq, desert ve daha özel olarak istemiş olduğunuz birçok özel modeli tasarlayıp yapıyoruz. Bunun dışında bayanlar için de, dolgu topuk, özel platform, mantar topuk, loafer gibi modeller ile birlikte, stiletto, Oxford gibi daha birçok ayakkabı çeşitleri ile sizlere hizmet verebilmek için tasarlamaktayız.

 

Düğün – Nişan Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Gerekenler;

 

Aynı zamanda bayanlar için en önemli günlerden biri de nişan ve düğün zamanlarıdır. Düğünlerinde her şeyin mükemmel olmasını ve mutlaka ayakkabılarının istediği şekilde tasarlanmasını isteyen bayan müşterilerimiz için biz de sizin bu özel gününüzde ayakkabınızı tasarlıyoruz. Siz hep hayal ettiğiniz gelin ayakkabısı modelini bize gönderin, biz size özel olarak hayalinizdeki ve aklınızdaki modeli hazırlayalım. Ayak numaranızın önemli olması ile birlikte ayağınızın kemik ve fiziki yapısı, istediğiniz modelin görseli bizim için gerekli ve yeterlidir. Belirtilen tarih ve süre içinde ayakkabınızı size yapıp adresinize gönderiyoruz. Nişan ya da düğününüz esnasında ayakkabınız içinde ayağınız çok daha rahat edecektir.

 

Sipariş Ayakkabı Yapımında Ayak Sağlığı

 

Ayak sağlığınızı prensip edinmemiz sizin için en çok tercih edilen konuların başında geldiğini bildiğimiz için, en çok buna özen göstermekteyiz. Özel olarak yapmış olduğumuz ayakkabınızı giydiğinizde ayağınızın mengene şeklinde çok sıkıştırılmış bir şekil almamasını amaçlıyoruz. Bu nedenle topuklu ya da klasik ayakkabı tercih etseniz bile çok rahat bir ayakkabı giyiyormuşsunuz gibi rahat etmenizi amaçlamaktayız. Ayakkabı imalatında kullanmış olduğumuz malzemeleri birinci sınıf özel kalite olarak kullanıyoruz. Bizi tercih etmeniz ile birlikte sizler de farkımızı ve kalite ölçüsünü görmüş olacaksınız.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi