İstanbul’da Özel Topuklu Çizme Siparişi

İstanbul’da Özel Topuklu Çizme Siparişi

Herhangi bir yerde veya sitede beğenmiş olduğunuz topuklu çizme modellerini ayağınıza özel olarak yaptırmak için size çok özel bir fırsat hazırladık. Bay ve bayan çizme modelleri içerisinde kısa ve uzun topuklu modeller oldukça dikkat çekerken size özel boy ve uzunlukta topuklu çizme yapabilmekteyiz. İstanbul’da özel topuklu çizme siparişi yaptırmak için bizimle 0534 526 79 07 numaralı whatsApp üzerinden iletişim sağlayarak, dilediğiniz topuklu çizme modeline özel olarak yaptırabilirsiniz. Tabi bu özel topuklu çizme siparişi vermek için öncelikle yaptırmak istediğiniz modelin fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir.

Topuklu Çizme Modelleri ve Siparişi Verin;

Ayağınızda bulunan ayak problemlerini de artık dert etmenize gerek yok. İstediğiniz renk ölçü ve modelde ayakkabılarınızı hazırlarken 30,31 ve 32 numaradan 48, 49 ve 50 numaraya kadar özel ayakkabı, bot, çizme modellerini size özel yapabilmekteyiz. İstanbul Kadıköy’de çizme siparişi yapan yerler için size önerebileceğimiz firma olan Asil Kundura, Türkiye’nin bütün vilayet ve ilçelerine özel tasarım ayakkabıları hazırlayıp adresinize göndermekle gurur duyuyor. Düğün, nişan gibi özel günler için damat ayakkabısı, gelinlik ayakkabı modelleri ve kıyafete uygun abiye ayakkabılar sizler için yapılır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi