Nubuk Ayakkabı Modelleri 2017

Nubuk Ayakkabı Modelleri 2017

Siz değerli ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda tüm bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak nubuk ayakkabı nedir, erkek ve bayan nubuk ayakkabı modelleri, nubuk ayakkabı nasıl temizlenir, kaliteli nubuk ayakkabı nasıl anlaşılır gibi birçok önemli konuyu özel olarak detayları ile açıkladık.

Görüntü şıklık zarafet ve estetiğin bir arada buluştuğu nubuk ayakkabılar bay ve bayanların oldukça yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği ayakkabılardandır.

Özellikle sıcak havaların en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında bulunan nubuk ayakkabılar birbirinden farklı renk seçeneği ile hem kıyafetinize uygun hem de istediğiniz tarz ve stilde elde edebileceğiniz farklı bir deri görünümüne sahiptir.

 

Nubuk Deri Nedir?

 

Dış yüzeyi oldukça pürüzsüz ve düzgün olan, cilt yüzünden hafif zımparalanarak hazırlanmış bir deri türüdür. Kumaş ya da kadifeyi andıran bir yüzeye sahip olan nubuk deriler, daha kalın ve bir kaç kat kaba görünüme sahip olursa süet deriye dönüşür.

Nubuk Deri

Nubuk Deri

 

En Çok Tercih Edilen Bay – Bayan Nubuk Ayakkabı Modelleri

 

Erkek ve bayanların kıyafete uygun nubuk ayakkabı tercihleri için sizin de göz zevkinize uygun olacağını düşündüğümüz nubuk ayakkabıları özel olarak sıraladık. Ayrıca bu modellere bakarak istediğiniz nubuk ayakkabı siparişi için bizimle aşağıdaki whatsapp numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

Bayan Nubuk Ayakkabı Modelleri

 

Özellikle açık havalarda sıklıkla ilgi gören nubuk ayakkabıların bayanlar tarafından ilgi görmesi gayet doğal. Çünkü hem kullanış kolaylığı hem de nubuk ayakkabıların rahat ve hafif olması, bayanların bu yönü ile ilgi göstermesine olanak sağlıyor.

 

Bayanlara Özel Platformlu Nubuk Ayakkabılar

 

Yükseklik vazgeçilmeziniz ise platformlu nubuk ayakkabılar tam size göre. Hem hafif hem de ayağı terletmeden rahat bir kullanıma sahip olması, nubuk ayakkabıların kadınlar için ne kadar vazgeçilmez olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Platformlu Nubuk Ayakkabı Modelleri

Platformlu Nubuk Ayakkabı Modelleri

Özel platformlu nubuk ayakkabı siparişi vererek istediğiniz ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilir, dilediğiniz yükseklikte platform ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

 

Bayanlara Özel Topuklu Nubuk Ayakkabılar

 

Topuklu ayakkabı tutkunları için hafif ve narin bir görünüm, nubuk deriden yapılmış bayan ayakkabıları ile mümkün.  Yüksek topuklu nubuk ayakkabı yaptırmak için istediğiniz yüksekliği ve yaptırmak istediğiniz nubuk ayakkabı modelini whatsapp üzerinden aşağıdaki iletişim numarası ile bağlantı sağlayarak nubuk ayakkabı siparişi de verebilirsiniz.

Özel Topuklu Nubuk Ayakkabılar

Özel Topuklu Nubuk Ayakkabılar

 

Bayanlar İçin Düz Nubuk Ayakkabı Modelleri

 

Düz tabanlı olsun, ayağım yere rahat bassın” diyenlerdenseniz, düz tabanlı nubuk ayakkabılar bayanlara özel bu yılın trendleri arasında yerini almakta. Yüzlerce nubuk ayakkabı modelini beğenip de ayağınıza olmadığını düşünenler ve ayağa uygun nubuk ayakkabı bulamayanlar için ısmarlama ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura ile, ortopedik ayakkabılardan tutun da özel stiletto modeller ve sıradışı ayakkabı modellerine kadar istediğiniz renk ve stilde ayakkabıyı yaptırabilirsiniz.

Düz Nubuk Ayakkabı Modelleri

Düz Nubuk Ayakkabı Modelleri

 

Gizli Topuk Bayan Nubuk Ayakkabılar

 

Özellikle bayanların kapalı ayakkabı modellerinde oldukça yoğun şekilde tercih etmiş olduğu gizli topuk ayakkabılar nubuk deriler için de ilgi görüyor. İçten gizli topuk nubuk ayakkabı modelleri her renk için ve kıyafete uygun şekilde özel olarak hazırlanabiliyor.

Ayakkabınızın içinden gizli topuk olmasını mı istiyorsunuz? Üstelik nubuk ya da hangi deri türü olduğuna siz karar vererek istediğiniz model ve renkte özel ayakkabı yaptırıp gizli topuklu ayakkabı yaptırabilirsiniz.

 

Erkeklere Özel Nubuk Ayakkabı Modelleri

 

Nubuk ayakkabı modelleri konusunda bayanlardan oldukça yoğun bir şekilde bahsederken erkeklerin de oldukça ilgi gösterdiği nubuk ayakkabılar, kıyafete uygun nubuk ayakkabı almak isteyenlerin sık bir şekilde ilgi gösterdiği biliniyor.

 

Kıyafete Uygun Erkek Nubuk Ayakkabılar

 

Özel bir geceye davetlisiniz ya da bir yemek, toplantı ibi önem arz eden bir durum mevcut diyelim. O güne özel bir kıyafet aldınız fakat “altına ne giysem” diye kara kara düşünenler için Asil Kundura, el yapımı ayakkabı sipariş hizmeti sayesinde kıyafete uygun ayakkabı siparişi yapıyor.

Kıyafete Uygun Erkek Nubuk ayakkabı Modelleri

Kıyafete Uygun Erkek Nubuk ayakkabı Modelleri

Nubuk ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki telefon numaramızdan iletişim kurabilirler.

 

Gizli Topuk Erkek Nubuk Ayakkabılar

 

Almak istediğiniz nubuk ayakkabının içinden gizli topuk olsun ve boyumu birkaç cm daha uzun göstersin istiyorsanız, gizli topuk nubuk ayakkabı siparişi vererek istediğinz ayakkabı modeline ulaşabilirsiniz. Herhangi bir yerden aldığınız ayakkabı ya ayağınıza olmaz, ya da istediğiniz stil, gizli yükseklik vs. detayları aklınıza yatmaz. Bu tarz sorunlar için özel çözüm üreterek dilediğiniz ayakkabı modelini size kişiye özel ayakkabı hizmeti ile sağlıyoruz.

 

Kaliteli Nubuk Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

 

Seçerek ve isteyerek bir nubuk ayakkabı alacaksınız fakat kalitesinden şüphe mi ediyorsunuz? Kaliteli nubuk ayakkabıyı anlamak birkaç test ile mümkün olabiliyor. Öncelikle hangi ayakkabı türü olursa olsun, ayakkabının temiz olması (kenarlarında, tabanında, iç astarında ilaç kalıntıları olmamalı) oldukça önemli. Ayakkabının kalitesi için temizlik ana kriteriniz olmalı. Sonraki aşamada ise, ayakkabının içini kokladığınızda has ve gerçek deri kokusunu almanız gerekiyor.

Kaliteli Nubuk Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli Nubuk Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Eğer deri kokusu geliyorsa deri kalitesi de o oranda kendini belli edecektir. Ayrıca ayakkabının taban kenarlarında açıklık olup olmadığını kontrol ediniz. Bu da ayakkabının kalitesini ortaya koyan önemli bir durum. Tabi kaliteden yüzde yüz emin olayım diyorsanız, bilinen ve kaliteli ürün satan yerleri tercih etmenizde yarar var.

 

Nubuk Ayakkabılar Nasıl Temizlenir?

 

Bir çift nubuk ayakkabı aldınız fakat zaman içinde diğer deri ayakkabılara göre renk değişimi ya da kirlenme fark ettiyseniz endişelenmeyin. Nubuk derinin temizlenme işlemi için evdeki bazı pratik eşya ve gereçleri kullanarak nubuk ayakkabılarınızı kolayca temizleyebiliyorsunuz. İsterseniz sprey ile boyayarak ya da ince kıl fırça ile fırçalayarak da daha detaylı bir temizleme ve parlatma işlemi yapabilirsiniz.

Nubuk Ayakkabı Temizliği

Nubuk Ayakkabı Temizliği

Nubuk ayakkabı temizliği için yapmanız gereken 1 adet temiz sünger, sıvı sabun ve iz bırakmayan 1 adet temiz bez yeterlidir.

 

Nubuk Ayakkabının Temizlenme Aşaması

 

Nubuk ayakkabılarınızı temizlemek için öncelikle belirtmiş olduğumuz süngerin üzerine bir miktar sıvı sabun döküp onu köpürtüp hiç su kalmayacak şekilde, yalnızca köpüğü ile nubuk ayakkabınıza sürtün. Bu uygulamayı ortalama 5-6 dk devam ettirerek, nubuk ayakkabıdaki zamanla brikmiş toz ve lekenin çıkmaya başladığını göreceksiniz. Sonraki aşamada kuru bez ile hafif nemli yüzeyi bir defa yüzeysel silmeniz kafi gelecektir.

 

Sizler için bu özel olarak hazırlamış olduğumuz yazımızda bay ve bayan nubuk ayakkabı modellerinden, nubuk deri özelliklerinden ve nubuk deri temizliğinden bahsettik. Özel nubuk ayakkabı siparişi vermek isteyenler aşağıdaki iletişim WhatsApp numaramızdan bizimle iletişime geçerek istedikleri ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirler.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi