Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Hayallerinizi süsleyen en güzel ayakkabı modelleri için dükkan ve iş yerlerini gezerken acaba ayak yapıma ve ayak numarama uygun bir ayakkabıyı bulabilir miyim diye üzülen ziyaretçilerimiz için harika bir sistem getirdik. Ismarlama ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel ayakkabı siparişi alanında tüm Türkiye’ye hizmet veren Asil Kundura, alanında uzman ekibi ve kullanılan malzeme kalitesi ile dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza göre özel olarak hazırlıyor. Peki bu ayakkabının hazırlanması için hangi aşamalar geçiyor ve ısmarlama ayakkabı nedir, nasıl yapılır diye merak edenler için detaylarını açıklayalım istedik.

 

Ismarlama Ayakkabı Nedir?

 

Ayakkabının ısmarlaması olur mu demeyin. Ismarlama ayakkabı demek, kalite demek veya dilediğiniz ayakkabı modelinin ayağınıza göre yapılıp üretilmesi demektir. Örneğin bir internet sitesinde görüp de beğendiğiniz ayakkabı modeline sahip olmak istediniz. Fakat ayağınızda bir sağlık problemi yüzünden bu ayakkabıyı alamıyorsunuz. Veya ayak numaranız büyük numara, küçük numara gibi piyasada nadir bulunan bir ayak numarasına sahip. İşte böylesi imkansız durumları, sizi zorlayan şartları kolaylaştırarak dilediğiniz ayakkabıyı ayak yapınıza, ayağınızın numarasına göre özel olarak yaparak adresinize ulaştırıyoruz.

 

Ismarlama Ayakkabı Nasıl Yapılır?

 

Ayakkabı üretiminde ısmarlama ayakkabının yeri özel olarak yerleşip, en baş köşeye sahip olur desek yeridir. Ismarlama ayakkabı nasıl yapılıyor ve hazırlanıyor diye merak edenler için, en başta bilinmesi gereken şeyin kalite olduğu, ve kalitenin nasıl ortaya konulduğu gelir. Ismarlama ayakkabı yapılırken tabanından, kullanılan derisine kadar tüm malzemeler müşterinin istediği renk ve ölçüde özenle seçilerek bir araya getirilir. Profesyonel ve deneyimde yıllarını vermiş ustalarımızın elinde bir nakış gibi özenle işlenerek hazırlanan ısmarlama ayakkabınız, baştan aşağı tamamen kaliteli bir duruş ve görünüme, sağlam bir kullanıma hazırdır.

 

Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

 

Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak İçin Ne Gerekir?

 

Özel bir ayakkabı yaptırmak veya ısmarlama ayakkabı sahibi olmak teknolojinin bizlere kazandırdığı fırsatlar ile hiç de zor değil artık. Siz yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini bize 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş numaramıza gönderin. Sizin ayak yapınız ve ayak numaranız ne ise ona göre ayakkabınızı istediğiniz renk ve modelde hazırlayıp, ısmarlama ayakkabınızı yapalım. 

 

Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ismarlama Ayakkabı Nedir ve Nasıl Yapılır?

 

İstediğiniz ayak numarasına göre Ankara’da, İzmir’de, İstanbul’da ısmarlama ayakkabı yapabildiğimiz gibi, istediğiniz ayakkabı modelini de size özel olarak yapıyoruz. Gizli topuk, platform topuk gibi özel isteklerinizi de talep etmeniz halinde ayakkabı üzerinde değerlendiriyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi