Bakırköy’de Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak

Bakırköy’de Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak

İstanbul Bakırköy’de ikamet eden ve aradığı ayakkabıyı bulamayan, bulduğu ayakkabı da ayağına bir türlü olmayan ziyaretçilerimiz için özel ayakkabı yapıyoruz. Yaklaşık 250.000 nüfusa sahip olma özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bakırköy ilçesi, sahili ve eşsiz güzelliği ile insanları büyüleyen bir yapısı yer almaktadır. Bu nadide ilçede yaşayıp da ayağa uygun ayakkabı arayışında olan insanlar için Bakırköy’de ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize özel hizmet veriyoruz. Herhangi bir yerde gördüğünüz ya da çok hoşunuza giden bir ayakkabının görselini bize info@ozelsiparisayakkabi.com mail adresimiz ile iletişim kurarak istediğiniz ayakkabı, bot ya da çizme modelinin siparişini verebilirsiniz.

 

Ismarlama Ayakkabı Hizmeti Bakırköy

Ismarlama Ayakkabı Hizmeti Bakırköy

 

Bakırköy’de Topuklu Ayakkabı Yaptırmak İçin;

 

En nezih ilçelerinden biri olan Bakırköy’de topuklu ayakkabı yaptırmak için iletişim numaramız olan 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan iletişim sağlayarak dilediğiniz ayakkabının ayağınıza uygun olan biçimini sipariş verebilirsiniz.

 

İstanbul'da Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Özel Ayakkabı Siparişi

 

İstanbul’da Erkek Ayakkabı Siparişi Hizmeti;

 

Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip olma özelliğini bulunduran İstanbul’da yaşayan İstanbulluların istediği ısmarlama ayakkabı siparişini verebileceği gibi, İstanbul’da erkek ayakkabı siparişi hizmetinden faydalanmak isteyenlerin de aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi