El Yapımı Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Ayakkabı Siparişi

Gün içerisinde saatlerce ayakta kalmak zorunda kalan insanların yorgun ve bitkin düşmesi ile birlikte psikolojik olarak kendilerini aşırı yorgun hissetmeleri gayet doğaldır. Uzun süre ayakta duran kişilerin özellikle ayak sağlığı, kullanmış oldukları ayakkabı ile doğru orantılı olduğu bilinmektedir. Sahibi olduğunuz ayakkabının ayağınızda rahat bir kullanım oluşturması hem ayak sağlığınız hem de gün içerisinde kendinizi daha zinde hissetmeniz için çok önemli görülmekte. Ayak sağlığı ve bedenen kendinize sağlıklı hissedebilmeniz için ayakkabınızın size özel olması önemlidir.

El Yapımı Ayakkabı Yaptırmak Ne Demektir?

 

El yapımı özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için öncelikle açıklamamız gereken neden el yapımı ayakkabı sorusuna yanıt bulmak olacaktır. El yapımı ayakkabı demek kişinin ayak sağlığı ve ayağının rahatlığı için özel olarak tasarlanmış yalnızca o kişiye özel olarak hazırlanan ayakkabı olarak adlandırabiliriz. El yapımı ayakkabı denince ilk akla gelen konu ayağınızın kemik yapısına ve fiziki görünüşüne uygun şekilde ayakkabının tasarlanarak oluşturulmasıdır. El yapımı ayakkabı üretiminde en çok dikkat edilen konu ayağınızın kemikli tarakla veya düz fiziki duruşuna göre özel kalıp oluşturularak ayakkabınızın özel kalıplarda hazırlanması olacaktır.

 

El Yapımı Ayakkabı Yaptırmak

El Yapımı Ayakkabı Yaptırmak

 

El Yapımı Bayan Ayakkabı Siparişi

 

Kişiye özel el yapımı ayakkabı siparişi için ziyaretçilerimiz yazının sonunda yer alan iletişim numaralarından bizimle irtibata geçerek istedikleri ayakkabılar siparişini özel el yapımı sipariş olarak hazırlanabilir, ayaklarının rahat etmeleri için kaliteli ayakkabı sahibi olabilirler. El yapımı bayan topuklu ayakkabı modelleri ve el yapımı özel abiye ayakkabı siparişi için Asil Kundura’nın resmi iletişim numaralarına whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz.

 

 

El Yapımı Bayan Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Bayan Ayakkabı Siparişi

 

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Erkeklerin istedikleri ve en çok tercih ettikleri erkek rugan ayakkabılar, erkek bağcıklı ayakkabı ve hakiki erkek kösele ayakkabı yaptırmak isteyenler için yapmanız gereken 2 önemli madde bulunuyor.

 

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

 

El Yapımı Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

1- Almak ve yaptırmak istediğiniz el yapımı erkek ayakkabı modelinin görselini Asil Kundura’ya 0534 526 79 07 numaralı el yapımı ayakkabı sipariş hattı üzerinden fotoğrafını göndermeniz gerek.
2– ayağınızda Herhangi bir problem bulunuyorsa yani kemik tarak nasıl gibi ayak sorunları mevcut ise ayağınızın yandan ve üst kısmında fotoğrafını çekerek yine o belirtmiş olduğumuz telefon numarasından WhatsApp ile göndermeniz durumunda ayağınızın fiziki yapısına uygun şekilde kalıbının hazırlanarak el yapımı ayakkabı sipariş hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Özel yapım ortopedik ayakkabı siparişi vermek için artık kara kara düşünmek yerine yaptırmak istediğiniz ayakkabı fotoğrafını bize göndererek istemiş olduğunuz ayakkabının sahibi olabilirsiniz. El yapımı ortopedik ayakkabı siparişi vermek için ayağımızdaki sorunu ne olduğunu bilmemiz adına detaylı bilgi göndermeniz ve ayağınızın fotoğrafını çekerek detaylı bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi