İstanbul’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

Topuklu ayakkabılar gerek iş hayatında gerekse özel günlerde kadınlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modelleridir. Topuklu ayakkabıların bu kadar tercih edilmesinin en temel nedeni ise boyu uzun gösterirken aynı zamanda yaptığınız kombinlere ayrı bir zarafet katması. Siz de giydiğiniz kıyafetlere ve vücudunuza uygun topuklu ayakkabı modelleri sayesinde tüm dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

 

Topuklu Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Onlarca farklı topuklu ayakkabı modeli ve bu modellerin farklı kullanımları bulunuyor. Topuklu ayakkabı tercih ederken dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan bir tanesi giydiğiniz kıyafetlerin tarzı ve vücut hatlarınızdır.

Kot pantolonlar ile birlikte topuklu ayakkabı tercih etmek istiyorsanız bu ayakkabıların daha sade olması gerekiyor. Kot pantolonların altına tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri 2017 sezonunda genellikle stiletto ve benzeri topuklu ayakkabı tarzları oluyor. Stiletto ayakkabılar sade görünümleri ile kot pantolonların altında hep sırıtmıyor hem de kıyafetlerinizin daha zarif görünmesini sağlıyor. Giyeceğiniz stiletto ayakkabının rengini ise yine kıyafetlerinize göre belirlemeniz gerekiyor. Koyu ağırlıklı bir kombininiz varsa tercih edeceğiniz ayakkabının da yine koyu renklerde olması gerekiyor. Ancak mavi tonlarındaki kotlar ile birlikte üstünüze giydiğiniz kıyafetin rengine göre siyahtan pudra renklerine kadar birçok farklı ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

İş hayatında kalem etekler ve kumaş pantolonlar ile tercih edeceğiniz topuklu ayakkabıların da buna göre belirlenmesi gerekiyor. Kumaş pantolonların altına yine renkleri kıyafetlerinizle uyumlu olmak şartıyla stiletto ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Ancak kalem eteklerin altına stiletto ayakkabılar giymek çok sade görüneceği için pek fazla tercih edilmiyor. Kalem eteklerle birlikte bilek detaylı topuklu ayakkabılar tercih ederek hem kombininizi tamamlayabilir hem de daha şık bir tarz oluşturabilirsiniz. Bilek detaylı topuklu ayakkabılar bacaklarınızın çok daha hoş ve dikkat çekici görünmesini sağlayacaktır.

Abiye elbiseler ile birlikte topuklu ayakkabı tercih edecek kadınların oldukça dikkatli davranması gerekiyor. Tercih edeceğiniz elbise kısa ve vücudu saran tarzda ise buna bağlı olarak tercih edeceğiniz topuklu ayakkabıların da bacaklarınızı ön plana çıkartması gerekiyor. Bunun için kısa ve vücudu saran elbiseler ile birlikte bilek detaylı topuklu ayakkabı modellerinin tercih edilmesi gerekiyor. Giyeceğiniz elbise daha bol ve etekleri bileklerinize kadar uzanıyorsa, giyeceğiniz topuklunun ince topuklu ayakkabı modeli olmaması gerekiyor. İnce topuklu ayakkabılar giydiğiniz uzun elbisenin eteklerine takılarak düşmenize neden olabileceği için bu elbiseler ile kalın topuklu ayakkabı modellerini tercih etmeniz gerekiyor.

 

İstanbul’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Özel günlerinizde tercih edeceğiniz ayakkabıların sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız tam ayağınıza göre tasarlanmış ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. İstanbul’da özel topuklu ayakkabı siparişi yapan firmalar arasında yıllarca bu sektörde olmamızın verdiği deneyim ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de 0534 526 79 07 numaralı Asil Kundura müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. WhatsApp üzerinden direkt olarak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını göndererek de birebir aynısını yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi