Bilekten Kayışlı Bayan Ayakkabılar

Bilekten Kayışlı Bayan Ayakkabılar

İster günlük hayatta, isterse özel bir davette olsun bayanlar her zaman şık olmayı tercih ederler. Topuklu ayakkabılar her stile uyumlu olmaları ile dikkat çekiyor. Siz de günlük tarzınızda şıklığı yakalamak istiyorsanız, kot pantolonların altına çeşitli topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabıların giydiğiniz kıyafet ve kullandığınız aksesuarlara uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor.

Bilekten Kayışlı Bayan Ayakkabılar

Bilekten kayışlı topuklu ayakkabılar dar ve yüksek paçalı kot pantolonların altında oldukça şık bir duruş sergilemektedir. Böylece bayanlar günlük kıyafetlerinde de şıklığı yakalayabiliyor. Siz de bilekten kayışlı topuklu ayakkabılar sayesinde kot pantolonun altında da dikkat çekebilirsiniz.

Bilekten kayışlı topuklu ayakkabılar kot pantolonlarda olduğu kadar, abiye elbiselerin altında da oldukça mükemmel bir görüntü sunmaktadır. Abiye elbiselerin altına her topuklu ayakkabı tercih edilemeyeceği gibi, bazı ayakkabılara özel abiye elbiseler bulunmaktadır. Örneğin, ayak bileklerinizin biraz üstünde biten daha salaş tarzdaki abiye elbiseler ile bilek detaylı topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu sayede tüm ilgi sadece elbisenizde toplanmayacak, yaptığınız kombin bütünü ile dikkat çekecektir.

Bilek detaylı topuklu ayakkabılar genellikle salaş tarzda uzun abiye elbiseler ya da dar kısa abiye elbiseler ile tercih edilmektedir. Yani bu ayakkabılar ile elbisenizdeki ağır görüntüyü hafifletebilir ya da romantik ve net detayları destekleyebilirsiniz. Ancak salaş elbiselerin altına giyeceğiniz ince topuklu ayakkabılar elbisenin eteklerine dolaşabileceği için bu tarz elbiselerin altına ince topuklu ayakkabı tercih etmemeniz gerekiyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi