Topuklu Abiye Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Topuklu Abiye Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Ayakkabılar kadınlar için olmazsa olmaz aksesuarlardan bir tanesidir. Her kadının dolabında mutlaka birkaç çeşit ayakkabı bulunuyor. Değişen modaya göre ayakkabıya ihtiyacı olmasa bile kadınlar modaya uyum sağlamak için yeni ayakkabılar satın alıyor. Modayı yakından takip eden kadınlar için elbisenin altına tercih edilen ayakkabılar oldukça önemlidir. Peki, topuklu abiye ayakkabı seçimi nasıl olmalı, abiye elbisenin altına topuklu ayakkabı giyerken nelere dikkat edilmelidir?

 

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi

 

Abiye elbiseler kadınları oldukça zarif gösterdiği için fazla tercih edilmektedir. Abiye elbiselerin zarif ve ağır görüntüsünü desteklemek için bu elbiselerin altına mutlaka topuklu ayakkabı giymeniz gerekiyor.

Elbisenin altına bilek detaylı topuklu ayakkabılar tercih ederek elbisenin şık görüntüsünü tamamlayabilirsiniz. Ayrıca abiye elbiselerin altına giydiğiniz ayakkabıların çok abartı durmasını istemiyorsanız stiletto ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Stiletto ayakkabılar hem abartı bir şıklıktan uzak daha sade bir güzellik sunarken, hem de her elbisenin altına tercih edilebileceği için kullanışlı bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte boyunuz fazla kısaysa abiye elbisenin altına platform topuk ayakkabı tercih ederek boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterebilirsiniz.

 

 

Elbiseniz normalden daha renkli ve hareketli ise elbisenin altına tercih etmeniz gereken ayakkabı da buna nazaran daha sade olmalıdır. Giydiğiniz elbise normalden daha salaş bir modele isteğinize bağlı olarak altına dolgu topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Genellikle günlük giyimde tercih edilen dolgu topuk ayakkabılar salaş elbiselerin altında oldukça güzel bir görüntü sunmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi