Ismarlama Ortopedik Bot Nasıl Yapılır?

Ismarlama Ortopedik Bot Nasıl Yapılır?

Ayağında özel problemleri bulunan kişiler ayakkabı bulmakta zorlanırken hoşlarına giden ve herhangi bir yerde beğendiği gördüğü bir ayakkabı bot çizme modelini özel olarak yaptırmak isteyenler ülkemizde büyük problemlerle karşılaşabiliyordu. Günümüzde ise internetin yaygınlaşması ile firmalara kolay erişim özellikle akıllı telefonlar ile daha çabuk ve hızlı bir hal alırken ısmarlama ortopedik ayakkabılar ve el yapımı ortopedik bot modelleri için birçok çeşidi Saniyeler içinde bulabileceğiniz özel sistemler geliştirildi. Sizlere bu Hazırladığınız özel yazımızda ısmarlama ayakkabı çeşitlerinden ve ısmarlama ortopedik bot nasıl yapılacağından nasıl ortopedik bot siparişi verebileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

 

El Yapımı Ortopedik Bot Siparişi

 

Bugünlerde oldukça sık karşımıza çıkan ayakkabı siparişi ve yine insanların yoğun olarak ilgi gösterdiği ısmarlama ayakkabı birebir el işçiliği ile özel olarak kişinin rahatlık ve şıklığı na göre tasarlandı dan dolayı oldukça tavsiye gören seçeneklerden biridir. Tabii ısmarlama ortopedik bot yaptırmak diğer ayakkabı siparişlerine göre ve ısmarlama ayakkabı çeşitlerine göre Daha zahmetli bir seçenek olduğundan dolayı konunun detaylarından biraz bahsetmek istiyoruz. 

 

Ismarlama Ortopedik Bot Yapımı

Ismarlama Ortopedik Bot Yapımı

 

Kaliteli bir ortopedik bot siparişi vermek isteyen bir vatandaş öncelikli olarak ayağındaki problemi Tüm detayları ile bizlere aktarması durumunda ayağının şekil yapısı ve fiziki durumuna uygun şekilde kalıp oluşturularak çok özel bir yapı oluşturuluyor. Bu ayak şeklinize uygun bir kalıp oluşturularak ve ayağımızdaki problemi ayakkabının yapısına Entegre ederek ısmarlama ortopedik bot tasarımı için tüm aşamalar belli kriterlerde gerçekleştiriliyor. 

Nasıl Ismarlama Ortopedik Bot Siparişi Veririm?

 

Ayaklarınızı sıcak tutacak özel bot yapımı konusunda sizlere hizmet veren Asil kundura Ayakkabı Siparişi sayesinde bot siparişi verebileceğiniz ve ortopedik ayakkabı konusunda uzman bir ekip anlayışı ile tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Ortopedik bot siparişi verebilmek için öncelikle 0534 526 79 0 7 numaralı ısmarlama bot siparişi hattımız üzerinden bizlerle iletişim kurarak yaptırmak istediğiniz bot modelinin görselini göndermeniz gerekiyor.

Ismarlama Ortopedik Bot Siparişi

Ismarlama Ortopedik Bot Siparişi

Ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekip göndermeniz ısmarlama ortopedik ayakkabı için yeterli olan seçenekleri yerine getirdiğiniz anlamına gelirken ek olarak belirtmek istediğiniz ayrıntıları da yine müşteri temsilcimiz ile görüşmenizde aktarabiliyorsunuz.

Ismarlama Ortopedik Bot Siparişi

Ismarlama Ortopedik Bot Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi