Ismarlama Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ismarlama Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ülke genelinde ayağında problem yaşayan müşterilerimize özel olarak tasarlanan ortopedik ayakkabı modelleri ile siz değerli ziyaretçilerimiz için dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. Ayakkabı siparişi alanında uzman bir tecrübeye sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin isteyeceği bir modeli ayağınıza en uygun şekilde yaparak adresinize gönderiyoruz. Ayağınızda kısalık, kemik, nasır gibi problemler ve daha niceleri için artık sorunu bize bırakın. Her ayak problemine özel ortopedik ayakkabı siparişi hizmetimiz ile herhangi bir yerde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir modeli bize info@asilkundura.com.tr mail adresimizden veya 0534 526 7907 nuımaralı sipariş numaramızdan whatsap ile görselini göndererek siparişinizi verebilirsiniz. Ayağım problemli, kemikli vs. fakat nasıl olur da ayağıma göre sipariş ayakkabı yapılacak diye dert etmeyin.Siz ayağınızdaki problemi bize bildirin. Beraberinde ayağınızın üstten ve yandan çekilmiş fotoğrafını whatsap veya mail üzerinden bize gönderin. Yaptırmak istediğiniz ısmarlama ayakkabı modelleri, bot, çizme modelini ayağınıza en uygun kalıba göre hazırlayarak adresinize gönderelim. Asil Kundura’nın siz değerli müşterilerimize sağladığı bu önemli hizmetten günün 24 saati açık olan ısmarlama ortopedik ayakkabı sipariş sistemi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura