Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Modelleri

Dünyanın her noktasında el emeği ile hazırlanan ayakkabılar her zaman ilgimizi çekmiştir. Özellikle İtalyan ayakkabı markalarıyla modanın kalbi olduğunu düşünürüz. Fakat günümüzde Türkiye’den tüm dünya ülkelerine el yapımı özel üretim ayakkabı sipariş hizmeti sağlayan Asil Kundura, bu sabit bakış açısını adeta değiştiriyor. Türkiye’nin en kaliteli özel ayakkabı üreticisi olma başarısı gösterirken, birinci sınıf ayakkabı sipariş hizmeti sağlamanın da gururunu yaşıyor. El emeği hakiki deri erkek ayakkabı modelleri arasından sizler için özel tasarımları kolayca sipariş edip yaptırabilmeniz için sıradışı bir kombinasyon seçerek beğeninize sunuyoruz.

Bağcıklı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Olmazsa olmazlarımız arasında bulunan ve ayakkabı denince bağcıklı modellerin sıklıkla tercih edildiğini inkar edemeyiz. Özellikle takım elbise ya da kumaş pantolonla daha bir uyum sağladığı düşünülürse, bağcıklı klasik erkek ayakkabılar her yıl eskimeyecek bir trend yakalıyor.

Bağcıklı Ayakkabı Modelleri
Bağcıklı Ayakkabı Modelleri Erkek

Beğendiğiniz ya da hoşunuza giden bir klasik deri ayakkabı modelini sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Nasıl erkek ayakkabı siparişi verilir sorusuna yanıt bulamayanlar için alt kısımdaki iletişim üzerinden ya da 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş ile doğrudan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri Tercihlere Göre

Ayakkabının sadeliğinden daha çok şık ve estetik dolu bir görünüme sahip olsun diyorsanız tokalı ayakkabı modelleri tercihleriniz arasında olabilir. Özellikle de erkek ayakkabılar arasında toka bir aksesuar gibi görünse de kıyafete artı katacak tamamlayıcı bir unsur olmakta. Ayakkabıda tokanın varlığı kadar renk uyumu ve görüntü stili de ayakkabıya hava katacak detaylar arasındadır.

Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri
Tokalı Klasik Ayakkabı Modelleri

Yanda ya da önde olması kadar tokanın fazlalığı veya sadeliği de şık bir görünüm için önemli. Özel üretim erkek ayakkabılar arasından tokalı bir ayakkabıyı sipariş verirken yaptırmak istediğiniz toka rengi ve ayakkabı stiline de önem vermelisiniz. Görsel bir hava katacağını düşündüğünüz ayakkabınız için deri standartları ne kadar iyi olursa olsun toka elbise ile uyumlu değilse sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Klasik Görünümlü Erkek Ayakkabılar – (Özel Sipariş ile Üretim)

Ayakkabıdan bahsetmek için deri kalitesi ve klasik bir havaya sahip olması tercih meselesidir. Tabi ki kösele mi hazır taban mı sorusuna yaz mı kış mı sorusu ile yanıt vermek durumundayız. Çünkü erkeklere özel ayakkabı üretimi için yazlık ayakkabıların seçiminde kösele daha rahat bir kullanım alanına sahiptir. Kışlık klasik erkek ayakkabı seçeneklerinde ise hazır tabanlar daha sıcak tutması için kısmen tercih sebebi olacaktır. Kısmen diyoruz, çünkü bazı köseleler çift katlı kullanıldığında hazır taban gibi işlev görerek ayağın soğuk ile temasını kesebilmekte.

Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş
Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Erkekler için klasik görünüme sahip ayakkabı tercihleri arasından dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırıp sipariş verebilirsiniz. Nasıl kişiye özel ayakkabı siparişi veririm sorusuna Asil Kundura 7-24 hizmet sağlarken hızlı yanıt sunmakta. Türkiye’nin en kaliteli erkek ayakkabı üreticisi olması, Asil Kundura’yı özel üretimde dünya liderleri arasında göstermeye yetiyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi