Metal Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Metal Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayağına uygun erkek ayakkabı modeli arayıp da bulamayanlar için size güzel bir haber verelim. Asil Kundura erkek ayakkabı siparişi alanında hizmet vermeye devam ederken siz müşterileri için her gün daha ileri teknoloji ve kalitede ürün sağlıyor. Ayakkabı tasarımında lider söz sahibi olan bu firmanın uzman ayakkabı tasarımcıları sayesinde elde edemeyeceğiniz ayakkabı yoktur desek yeridir. Özel ayakkabı tasarımı denince profesyonelliğini konuşturan asil kundura, Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm Türkiye’ye ayakkabı siparişi hizmeti vermekte. Bunun için tek yapmanız gereken 0534 526 79 07 nolu whatsApp ayakkabı sipariş hattından siparişinizi verebilirsiniz.

Metal Tokalı Erkek Ayakkabı Siparişi

Yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı bildirmeniz durumunda ayakkabı siparişiniz oluşturulacaktır. Erkekler için ayakkabı modelleri içinde bağcıklı, düz,spor ve diğer modelleri de bulabilir, isteğinize göre uygun sipariş yaptırabilirsiniz.

 

tokalı erkek ayakkabı siparişi

 

Bunlar içinde en çok tercih edilen modellerden olan metal tokalı erkek ayakkabı modelleri kaliteli ve şık bir görünüm sağlar. Sipariş erkek ayakkabısı konusunda profesyonel bir üretimin yanında kalite ve ayak sağlığını da üst seviyede tutan Asil Kundura için gönül rahatlığı ile ayakkabı siparişinizi verebilir, ayak sağlığı ve kaliteyi aynı anda yaşayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi