Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri – Erkek Ayakkabı Siparişi

Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri – Erkek Ayakkabı Siparişi

En çok tercih edilen Erkek Ayakkabı Modelleri içerisinde Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri bayların günlük hayatta ve özel günlerde kullanmak için tercih ettikleri modellerden oluşuyor. Nişan, Düğün ve özel günlerde rahat bir kullanım için Klasik Ayakkabı yaptırmak isteyenler, özellikle ayakkabının deri,taban ve iç astarına dikkat etmelidir.

 

KLASİK ERKEK AYAKKABI MODELLERİ

 

Kalitesiz bir deri, özellikle sıcak havalarda rahatsız edecek bir hazır taban, hava almaya elverişli olmayan bir iç astar, ayağınızın fena halde isyan etmesine neden olacaktır.

Klasik Erkek Ayakkabı

Klasik Erkek Ayakkabı

Rahat bir ayak için kaliteli malzemeden yapılmış Klasik Ayakkabı çok önemlidir. Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi vermek için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek, yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numarasını, ayağınızda kemik-tarak gibi sorunlar varsa bunların da görselini bize göndermeniz yeterli olacaktır.

 

ERKEK AYAKKABI SİPARİŞİ TESLİMAT SÜRESİ

 

Vereceğiniz siparişte ürününüzü size belirteceğimiz gün ve süre içinde teslim ediyoruz. Yaptırmak istediğiniz modeli ortalama 7 ile 10 gün içinde bitirip adresinize gönderiyoruz. Bu Süre genel olarak daha da kısalabiliyor. Bu durum yaptırmak istediğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri içerisinde istediğiniz renk ve model tercihi yapabilir, büyük ve küçük numara siparişi de verebilirsiniz.

Klasik Erkek Ayakkabı

Klasik Erkek Ayakkabı

Kahverengi, Taba, Siyah, Gri ve diğer tüm renklerde dilediğiniz modeli, istediğiniz ayak numarasında yapıyor, adresinize gönderiyoruz. Klasik Erkek Ayakkabılar içerisinde Bağcıklı Erkek Ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi