En Yeni Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri – Asil Business

En Yeni Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri – Asil Business

Aradığınız tasarımı bulmakta zorlananların adresi olan Asil Kundura, imalattan özel tasarım ayakkabı üretimine kadar tüm detayları sizler için düşünüyor. Kış sezonuna girerken Yeni Ayakkabı Modelleri ile Özel Tasarım Bayan Ayakkabı modelleri ile aranan tüm yeni stil bayan ayakkabıları sizlere özel olarak tasarlıyor ve hazırlıyor. Bayan bot modelleri ile en trend bayan ayakkabı tasarımı kullanıcılarına özel olarak Asil Kundura’da mevcut. Ayrıca hayalinizdeki özel tasarım ayakkabı modelini de göndermeniz durumunda sipariş verebilir, dilediğiniz ayak numarası ve renkte ayakkabınızı yaptırabilirsiniz.

Ayağınıza özel bir ayakkabı yaptırabilmeniz için sizden istediğimiz ve gerekli olan şeyler; yaptırmak istediğiniz ayakkabının görseli, ayak numaranız ile birlikte ayağınızın fiziki yapısıdır. Bunları bize iletmeniz durumunda sipariş ayakkabınızı belirtilen tarihte sizlere özenle ve el işçiliği ile yapıp adresinize gönderiyoruz. Sizlere özel olarak yapmış olduğumuz ayakkabılarda meydana gelebilecek problemlerde ( ayakkabının sıkması – bol gelmesi vs çeşitli sorunlarda) olması durumunda tekrar ayakkabıya müdahale ediyor, sorunu düzenleme için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Sizler için sunulan bu avantajlar içinde Özel Tasarım Ayakkabı üretiminde yılların verdiği tecrübe birikimi 1. Sınıf Kalitemiz ile taçlandırarak sizlere çok memnun eden bir ürün olarak sunuyoruz. Sizlere kaliteli bir ürünü ortaya koyarken ayağınızın rahat etmesi en büyük amacımız. Profesyonel ekibimiz sayesinde bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin ayak sağlığı ve ayakkabının kalitesi bizim için çok önemli. Ayakkabı üretimi ve imalatımızda yalnızca bayan ayakkabı üretimi ile sınırlı kalmayıp Bayan Ayakkabı modelleri ve üretiminde de sizlere özel hizmet sağlamaktayız. Bununla birlikte erkekler için de özel ayakkabı üretimi sağlamaktayız. Erkeklerde ayakkabı modelleri içinde, klasik, spor, loafer, broq, desert ve daha özel olarak istemiş olduğunuz birçok özel modeli tasarlayıp yapıyoruz. Bunun dışında bayanlar için de, dolgu topuk, özel platform, mantar topuk, loafer gibi modeller ile birlikte, stiletto, Oxford gibi daha birçok ayakkabı çeşitleri ile sizlere hizmet verebilmek için tasarlamaktayız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi