Özel Tasarım Ayakkabı Yapan Firma ve Yerler / Asil Kundura

Özel Tasarım Ayakkabı Yapan Firma ve Yerler / Asil Kundura

Özel Tasarım Ayakkabı denince akla ilk olarak Ayakkabı kalitesi ve kişiye özgü bir çizginin ortaya çıkması olarak düşünülür. İnsanlar özel günleri için yaptırmak istedikleri ayakkabının çok kaliteli ve sağlıklı olmasını isteyerek ayakkabının kendilerine özel olduklarını hissetmek isterler. Özel Sipariş Ayakkabı sayfası olarak sizlere en uygun sipariş ayakkabı hizmeti veren Asil Kundura imalat ve özel tasarım ayakkabı alanında değerli müşterileri için istenilen tüm tasarımları hemen hemen büyük küçük bütün ayak numaralarına göre hazırlayıp hizmetine sunmakta.

 

ÖZEL TASARIM AYAKKABI TÜRKİYE’DE HER YERDE

 

Yaptırmak istediğiniz ayakkabının hangi model, hangi renk ve özellikte olduğunu ve ayak numarasını, varsa ayaktaki kemik-tarak-nasırlı alanın bildirilmesi ile size özel sipariş ayakkabı hazırlanarak belirtilen en kısa sürede adresinize gönderiliyor. Özel Tasarım Ayakkabı Ankara ve Özel Sipariş Ayakkabı İstanbul‘da, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Bursa gibi Türkiye’nin her yerine özel ayakkabı siparişi hizmeti veren Asil Kundura WhatsApp sipariş hattı üzerinden ayakkabınızın siparişini verebilirsiniz.

 

 

ozel_ayakkabi_tasarimi

 

 

Ayakkabı Sipariş Hattı 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak numaranızı ve varsa diğer detayları bildirmeniz yeterli olacaktır. En kaliteli malzemeyi profesyonel işçilik ile taçlandıran Asil Kundura günlük ayakkabı ihtiyaçlarınızda da hizmet vermekte. Özel Ayakkabı Tasarımı ve Özel Ayakkabı Siparişi alanlarında tüm uzmanlığını sizler için adayarak ihtiyaç duyulan en güzel ayakkabı modelleri ile hizmet vermekte.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi