Stiletto Bayan Ayakkabı Modelleri – Siparişi

Stiletto Bayan Ayakkabı Modelleri – Siparişi

Bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında olan Stiletto Ayakkabı modeli, uzun bir topuk yapısını bulunduran, ince ve zarif bir görünüme sahiptir. Klasik bir görünüme sahip olmasına karşın oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olduğu bilinen Stiletto Ayakkabı modelleri, günlük hayatta da çok sık kullanılabilecek bir model olarak bilinmekte.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri-1

Sitletto model ayakkabılar bayanlar için en fazla tercih edilen gözde modeller arasında olması, model çeşitliliği ve renk çoğunluğu bakımından büyük bir zenginlik taşımakta.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri-2

STİLETTO AYAKKABI MODELLERİ

Özellikle tercihler arasında yer alan Stiletto Bayan Ayakkabı modelleri için yüzlerce farklı renk ve modelde örnek verebilmek mümkündür.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri-3

Stiletto Bayan Ayakkabı modelleri içerisinde en yaygın olarak tercih edilen modeller arasında sivri ve yüksek topuklar ön plana çıkmaktadır.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri-4

STİLETTO AYAKKABI SİPARİŞİ

Beğenmiş veya istemiş olduğunuz Stiletto Model Bayan Ayakkabı modeli için özel sipariş vermek için sizden 3 önemli konuyu istiyoruz;
1- Yaptırmak istediğiniz modeli bize whatsapp üzerinden göndermeniz

 

IMG_20160825_095411
2- Varsa ayağınızdaki problemi bize bildirmeniz ve fotoğrafını göndermeniz.
3- Ayak numaranızı bildirmeniz.

Bu 3 önemli maddeyi yerine getirmeniz durumunda siparişiniz onaylanır onaylanmaz 7-10 gün süre içerisinde ayağınıza uygun dilediğiniz model ayakkabıyı yapıyor, adresinize gönderiyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi