Çok Aranan Bayan Ayakkabı Modelleri

Çok Aranan Bayan Ayakkabı Modelleri

Yılın en çok satılan ve sipariş verilen bayan ayakkabı modelleri sizler için araştırıldı. Türkiye’nin en iyi ayakkabı üreticisi olarak ün salan Asil Kundura, kadınlar için kaliteli ayakkabı siparişleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite mi dediniz; dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ayak numarasına göre birinci sınıf standartlarda burada size özel olarak sipariş verebiliyorsunuz. Kısacası “Nasıl Ayakkabı Siparişi Verilir” sorusuna yanıt olarak 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden çok hızlı ve güvenilir şekilde ayakkabı yaptırabiliyorsunuz.

Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri Yine Çok Özel

Kadınlar için yüksek topuklu ayakkabılar platform topuklu seçenekler kadar benzerlik göstermekte. Özellikle boyum uzun görünsün diyenlerdenseniz platform topuklu ayakkabıların tercih edilmesi önemli. Yaz ve kış aylarında 4 mevsimin vaz geçilmez tercihleri arasında bulunan platformlu ayakkabıların rahat ve kullanışlı olması için hafif ve ortopedik yapıda olması da önem arz etmekte. Yani ustanın maharetli ellerinden geçen ayakkabıyı ortaya koyarken deri kalitesi, taban ve iç astarı gibi detaylar, ayakkabının standartları için gerekli olan materyallerdir.

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Siz değerli ziyaretçileri için dilediğiniz ayakkabıyı en iyi malzeme seçenekleri ile ayak yapınıza özel olarak hazırlamak Asil Kundura‘nın prensip ve standartları arasında bulunuyor.

Yüksek Topuklu Bayan Ayakkabılar 4 Mevsim Tercih Sebebi

Topuğun yüksek olması kadar dayanıklı malzemelerle hazırlanması da kullanıcıya güven verecektir. Çünkü yolda yürürken ya da hareket halinde iken topuğun kırılması en talihsiz anlardan biridir. İnsanların yüksek topuklu ayakkabı tercihlerinde topuk dayanıklılığı kadar ayakkabı kalitesine de dikkat etmesi gerekiyor.

Yüksek Platform Tabanlı Bot Siparişi

Yüksek Platform Tabanlı Bot Siparişi

Sizler için çok özel standartlarda yüksek topuklu ayakkabı üretimi yapan Asil Kundura’dan dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz renk ve numarada yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki online ayakkabı sipariş sistemi ile iletişim sağlayarak kolayca yaptırabilirsiniz.

Platformlu Gelinlik Ayakkabıları

Platformlu Gelinlik Ayakkabıları
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi