Online Erkek Ayakkabı Satış ve Siparişi

Online Erkek Ayakkabı Satış ve Siparişi

Kaliteli ayakkabı arayanlar için online ayakkabı siparişi sistemi kurduk. Üstelik istediğiniz erkek ayakkabının renk ve numarasında değişiklik yapabiliyorsunuz. Online erkek ayakkabı satış hizmetleri konusunda Asil Kundura 7-24 canlı destek sağlıyor. Peki kaliteli erkek ayakkabı siparişi ile nasıl online ayakkabı yaptırılır, sizler de satın almak istediğiniz ve yaptırmak istediğiniz erkeklere özel ayakkabı sipariş sisteminden bahsedeceğiz.

 

Nasıl Online Ayakkabı Siparişi Verebilirim?

 

Hoşunuza giden ayakkabının görseli elinizde mevcut. Fakat bu ayakkabıyı nasıl ve nereden yaptırabilirim diyerek sipariş verme noktasında tıkandıysanız üzülmeyin. Asil Kundura’nın online ayakkabı sipariş sistemi Türkiye’nin her yerinden özel ayakkabı yaptırabiliyorsunuz. Örneğin arkadaşınızın ayağında gördüğünüz ayakkabıdan almak istiyorsunuz fakat ayak numaranız çok büyük olduğu için piyasada bulmak imkansız.

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

Böyle bir durum için üzülmeden, istediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz renkte size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca her ayak numarasına göre kalıplarınız Asil Kundura tarafından kişiye özel olarak hazırlanabiliyor.

 

Online Ayakkabı Siparişi Verebilmek İçin;

 

Kalitesinden şüphe etmeden özel standartlarda ayakkabının siparişini verebilmeniz için Asil Kundura Online Ayakkabı Sipariş sisteminden yararlanabilirsiniz. Bunun için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sistemi ile iletişim sağlayabiliyorsunuz. Yaptırmayı planladığınız ayakkabının fotoğrafını veya görselini Whatsap’tan göndererek nasıl bir tasarım istediğinizi, rengini ve ayağınızın numarası gibi varsa detayları da belirterek online ayakkabı siparişinden faydalanın.

 

Erkeklere Özel Kaliteli Ayakkabı Yapımı

 

El emeği ile gerçek deri ve malzemelerden yapılan erkek ayakkabılar kişiye özel olarak hazırlanır. Profesyonel ayakkabı ustalarının el emeğinde büyük bir titizlikle hazırladığı ayakkabının kalitesini de az çok tahmin edebiliyorsunuz. Elde yapılan ayakkabılar, fabrikasyon ve hazır üretim ürünler gibi olmaz. Çok daha kaliteli ve uzun süre içinde emek harcanarak büyük titizlikle hazırlanıp ortaya konulmakta.

Erkeklere Özel Kaliteli Ayakkabı Yapımı

Erkeklere Özel Kaliteli Ayakkabı Yapımı

Online ayakkabı hizmeti konusunda söz sahibi olan Asil Kundura’nın erkekler için birinci sınıf kalitede yaptığı ayakkabılarla canlı sipariş sistemi ile tanışabilirsiniz.

 

İstanbul’da Online Sipariş Ayakkabı

 

Kalabalık bir kentte yaşamak her ürüne anında ulaşabileceğiniz anlamına gelse de, iş yoğunluğu ve gün içindeki kargaşa buna bazı zamanlarda engel olabiliyor. Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip kentimiz İstanbul’da online ayakkabı yaptırmak için yan tarafta bulunan canlı destek sistemimizden bağlantı kurup bilgi alabilirsiniz. Nedir bu online ayakkabı siparişi diye merak edenler için Asil Kundura’nın yukarıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'da Online Sipariş Ayakkabı

İstanbul’da Online Sipariş Ayakkabı

Kaliteli ayakkabı yaptırmak için öncelikle sahibi olmak istediğiniz ayakkabı modelini, deri türünü ve taban stilini belirlemeniz gerekir. Bu belirlenen detayları Asil Kundura müşteri temsilcisine aktararak detayları belirtmeniz yeterli olmakta.

 

Online Ayakkabı Siparişlerinin Hazırlanma Süresi

 

İstediğiniz ayakkabıyı yaptırırken acaba ne kadar sürede hazır olur diye merak edenler için sipariş ayakkabıların hazırlanma sürelerinden de bahsedelim. İstediğiniz ayakkabının kişiye özel olarak hazırlanması ortalama 7 ile 14 gün içinde değişebiliyor. Fakat bu süre seçilen ayakkabı modeli ve detaylara göre daha kısa veya daha uzun da sürebiliyor.

Kaliteli Online Ayakkabı Yapan Yerler

Kaliteli Online Ayakkabı Yapan Yerler

Whatsapp üzerinden göndereceğiniz ayakkabı modelinin görselini, online ayakkabı temsilcileri inceleyip sizlere ne kadar süre içinde hazırlanabileceğini belirtiyor. Bu durumda ayakkabının yapılması ve detayları ile ilgili daha sağlıklı bilgi sahibi olabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi