Büyük Numara Bayan Ayakkabı Siparişi İçin Gerekenler

Büyük Numara Bayan Ayakkabı Siparişi İçin Gerekenler

Herhangi bir yerde hoşunuza giden özel ayakkabı modelini ayağınıza uygun ve ayak şeklinize göre özel olarak almak istiyorsanız tam size göre bir tavsiyemiz var. Özel ayakkabı siparişi konusunda alanında uzman olan Asil Kundura büyük numara bayan ayakkabı siparişi ile Türkiye’nin dört bir yanına ayakkabı siparişi gönderiyor özel tasarım bayan ayakkabı modelleri ile birlikte büyük numara ayakkabı Siparişi’nin yanı sıra büyük numara ayakkabı tasarımı alanında da sizlere hizmet vermekte.

Dükkan dükkan ve mağaza mağaza dolaşarak ayağına uygun modeli aramaktan çok ayağına göre ayakkabı numarası arayan kişilerin işini hayli kolaylaştıran Asil kundura ayak yapınıza uygun modelleri ve dilediğiniz modeli istediğiniz ayak numarasına göre yapıyor ve yurdumuzun dört bir yanına il-ilçe demeden her yere siparişinizi yapıp gönderiyor.

 

buyuk_numara_bayan_ayakkabi_siparisi

 

Üstelik 1. sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile hizmet verirken, ayak sağlığı ile birlikte kaliteyi ön planda tutuyor. 

BÜYÜK NUMARA BAYAN AYAKKABI SİPARİŞİ İÇİN NE GEREKLİ?

Ayakkabı siparişi vermek için yapmanız gereken WhatsApp üzerinden Asil Kundura ile iletişime geçebilir, iletişim numaraları 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Küçük ve büyük numara ayakkabı siparişi için artık dert etmenize gerek kalmadı.

 

ozel_siparis_ayakkabi

 

Asil Kundura 43444546474849 ve 50 numaraya kadar özel ayakkabı siparişi yapıyor. Ayrıca herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz modeli bu firmaya bildirmeniz durumunda istediğiniz ayak numarasında ayakkabınıza sahip olabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi