Büyük Ve Küçük Numara Ayakkabı Siparişi

Büyük Ve Küçük Numara Ayakkabı Siparişi

Siz değerli müşterilerimiz için Büyük Numara Ayakkabı Siparişi ve dilediğiniz numara ayakkabıyı istediğiniz modele özel olarak yapıyoruz. Hem de özel olarak hazırlamış olduğumuz ayakkabılar ile ayak sağlığınız ve kalitesi açısından dilediğiniz ayak numarasında özel tasarım yapıyor adresinize gönderiyoruz.

 

BÜYÜK NUMARA AYAKKABI MODELLERİ

 

Piyasada bulamadığınız ve ayağı şiş, ödemli, kemikli, taraklı olan müşterilerimiz için özel olarak ayağınıza büyük numara ayakkabı yapıyoruz. 40 numaradan başlayarak 41-42-43-44-45-46-47-48-49 ve 50 numaraya kadar büyük numara ayakkabı yapabiliyoruz. Üstelik ayağı tarak,kemik, şiş, nasır vb. sorunları olanlar için de özel çalışma yaparak tam ayağınıza uygun ayakkabı yapmak bizim işimiz.

Piyasada çok beğendiğiniz bir ayakkabı var ama ayağınıza olmuyor mu? Ayağınızda ödem ve şişlikler var, alacağınız ayakkabı ayağınıza dar mı geliyor? Ayak parmak uçlarınızda ya da çeşitli yerlerinde nasır ve yaralar mı var? Ayağınızın çeşitli yerlerinde kemik ya da rahatsız eden tarak mı var?… Bu daha saymakla bitmeyen ayak sorunları için özel olarak ayak sağlığınıza ve rahatlığınıza uygun her çeşit model ayakkabıyı siz değerli müşterilerimiz için özel olarak yapıyoruz.  İşte bu tam da bizim uzmanlık alanımız diyebiliriz.

 

KÜÇÜK NUMARA AYAKKABI MODELLERİ

 

Küçük Numara ayakkabı arıyorsunuz fakat bir türlü ayağınıza uygun bir model küçük numara ayakkabı bulamadınız diyelim. İşte ayağı 36 – 35 – 34 – 33 – 32 – 31 – 30 … numara olan müşterilerimiz için özel olarak ayağınıza uygun sipariş ayakkabı yapıyoruz.

 

büyük ve küçük numara ayakkabı imalatı

büyük ve küçük numara ayakkabı imalatı

 

BÜYÜK – KÜÇÜK NUMARA AYAKKABI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN

 

Ayağınıza uygun, dilediğiniz model ve renkte, büyük ya da küçük numara ayakkabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz, Bize mail ya da WhatsApp üzerinden yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini, ayak numarasını ve varsa ayaklarındaki problemi(kemik-tarak-nasır vb.) göndermeleri yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi