Zonguldak Merkezde Toptan Ayakkabı Siparişi

Zonguldak Merkezde Toptan Ayakkabı Siparişi

Kaliteli ayakkabıları uygun fiyata yaptırıp almak için özel sipariş verebilirsiniz. Türkiyenin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura kişiye özel üretim hizmeti ile istenilen modelleri ayağınıza taşıyor. Günümüzde deri ayakkabıları hazır almak yerine güvenilir yerden özel olarak yaptırma fikri ağır basıyor. Üstelik Türkiye’de ayakkabı imalatı konusunda toptan ve perakende üretim hizmeti için bilinen ayakkabı markaları tercih edilmeli. İthal ürünlerden bunalan ve hakiki deri ayakkabıları ayağına özel olarak yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden kolay ve güvenilir şekilde ayakkabı siparişi verebiliyorsunuz.

Zonguldak Ayakkabı Üreticileri

Ayakkabılarınızın kaliteli hakiki deri ile hazırlanabilmesi için el yapımı hizmetlerden faydalanmanız önerilir. Zonguldak merkez ve ilçelerinden ayakkabı yaptırmak isteyen vatandaşların elde büyük bir titizlikle üretilen ayakkabı hizmetinden faydalanabilecekleri güzel bir sistem hazırlandı. Herhangi bir sitede, yerde veya daha önce kullanmış olduğunuz bir ayakkabıyı istediğiniz renk ve stil değişikliğini belirterek size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz.

Toptan Ayakkabı İmalatı Zonguldak

Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında lider söz sahibi olan Asil Kundura ile çalışarak dilediğiniz sayıda istediğiniz ayakkabı modellerini yaptırabilirsiniz. Toptan ve perakende ayakkabı üretim hizmeti sağlayan Asil Kundura’nın birinci sınıf kalitede gerçek deri ürünleri yaptığını biliyor muydunuz? İstediğiniz ayakkabı modellerini 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz renk ve stil değişikliği ile yaptırabilirsiniz.

Toptan Ayakkabı İmalatı Zonguldak

Toptan Ayakkabı İmalatı Zonguldak

Üstelik kalite ve standartları da uygun fiyat avantajı ile yakalamak da mümkün. Sizler de Toptan Ayakkabı konusunda Zonguldak Ayakkabı İmalatı ile ilgili bilgi almak için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemimiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi