Toptan Ayakkabı Üretimi Yapan Firmalar

Toptan Ayakkabı Üretimi Yapan Firmalar

Kaliteli ayakkabı yaptırarak özel ürünleri satabileceğiniz bir iş yeriniz varsa Asil Kundura sizler için seri üretim ayakkabı hizmeti veriyor. Sizler de kaliteli toptan ayakkabı yaptırmak için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Hakiki deri ayakkabılar özel siparişlerde olduğu gibi toptan imalatlar için de aranılan özelliklerdendir. Dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz sayıda her stil ve ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden ayakkabı satmak isteyenler için nereden ve nasıl ayakkabı tedarik edebilirim diyen firma ve şahıslar, 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemimizden bilgi alarak toptan ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Seri Ayakkabı Üretimi ve İmalatı

Butik ve firmalar için seri ayakkabı üretimi sağlayan Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı imalatı için özel hizmet sunuyor. Çok satış yapabileceğinizi düşündüğünüz ayakkabı modelleri ve stillerinin özel üretimleri ve seri üretim ayakkabı hizmetleri için alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında lider söz sahibi olan Asil Kundura’nın profesyonel üretim ekibi ile tanışın.

Toptan Ayakkabı Siparişi - Seri Üretim
Toptan Ayakkabı Siparişi – Seri Üretim

Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın sayılı bir çok yerine de özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyor. Seri üretim ayakkabıcılar ile ilgili detaylı bilgi alarak bu hizmetten faydalanmak için yaptırmak istediğiniz ayakkabının görsel ve detaylarını, ayak numaralarını ve adet sayısını 0534 526 79 07 numaralı iletişim üzerinden whatsapp ile belirterek detaylar ve fiyat bilgisine de kolayca ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi