Yüksek Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Sipariş

Yüksek Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Sipariş

2017 yılının en şık ve gösterişli ayakkabılarına sahip olmak 2016 yılında olduğu gibi yine çok kolay olacak. Birbirinden farklı platform ayakkabı modelleri ile sizleri buluşturacağız. Topuklu ayakkabı alırken kaliteye dikkat edeceğiniz muhakkak bir gerçek. Tabi bunun yanında yüksek platform topuklu ayakkabı modelleri içerisinde ürünün sağlamlığı kadar standartların üstünde olmasını isteriz.

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Platformlu ayakkabı tasarımlarımız içerisinde özellikle bayan müşterilerimiz için istedikleri ayakkabı modelini arzu etmeleri halinde özel ayakkabı siparişi sistemimiz ile hazırlayarak adreslerine gönderiyoruz. Siz İstanbul, Ankara, İzmir platform topuklu ayakkabı siparişi vermek istediğinizde bu ve diğer tüm illerden olduğu gibi ayakkabınızın siparişini verebilir, istediğiniz ayak numarasında ayakkabı, bot ve yüksek platformlu çizme siparişi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Sipariş

Sahibi olmayı arzuladığınız ürünün sizi daha uzun boylu göstermesi için özel platform topuk bot siparişi verebilirsiniz. Yüksek platformlu ayakkabı yaptırırken platform yüksekliğini istediğiniz gibi yaptırabilir, gizli topuk ve gizli platform da yaptırabiliyorsunuz.

 

Ayakkabı Sipariş İçin Ne Gerekli? 

 

Tabi özel gün ve geceleriniz için de bu sistemden faydalanabileceğiniz gibi nişan ve düğün günlerinize özel yüksek platform topuklu gelin ayakkabı siparişi de verebiliyorsunuz. Ortalama 7 ile 10 gün gibi bir zaman diliminde ürünleriniz hazırlanırken modelin zorluk ve standardına göre bu süre değişkenlik gösterebilmekte.

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Yüksek Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Siz kalitenin adresini aramadan biz sizin ayağınıza kaliteyi dünya standartlarında hazırlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken yan taraftaki ve alt kısımdaki telefondan ayakkabı sipariş hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi