Özel Ayakkabı Siparişi ve Tasarımı Yapan Firma – Yerler

Özel Ayakkabı Siparişi ve Tasarımı Yapan Firma – Yerler

Hayalinizi süsleyen ve herhangi bir yerde görüp de ayağınıza olmayacağını düşündüğünüz, ayak numaranıza göre bulamadığınız bir Ayakkabı modeli için artık tasalanmanıza gerek yok. Hem piyasadaki ucuz ve kalitesiz Çin mallarından, hem de insan sağlığını tehdit eden ayakkabı taksitlerinden bıktıysanız Özel Tasarım Ayakkabı yapan Asil Kundura, sizin için kaliteyi ayak sağlığınıza sunuyor.

Özel Tasarım Ayakkabı yapan firma olarak zirvede yer alan Asil Kundura, kullandığı malzeme ve işçilik ile 1. Sınıf hizmet veriyor.

 

Ayakkabı Alırken Bunlara Dikkat

 

/Alacağınız ayakkabının kalitesinden şüphe duymamak için her iki tekini de birbiri ile kıyaslayın. Aralarında bariz fark olan ayakkabılardan uzak durmanızda yarar var.

//Ayakkabı tabanı ile derisi arasında tutkal lekesi varsa, bu durum o ayakkabıya gösterilmemiş özenin resmidir.

///Özellikle dışından çok iç astarı önemlidir. Çünkü ayağınızın temas ettiği nokta ayakkabının içi olacağından astar kalitesi ayak sağlığı için çok önemlidir.

 

Sağlıklı Ayakkabı Nedir?

 

Ayak sağlığı için ayakkabı seçimi çok önemli olmakla birlikte ayağın şekil ve yapısına uygun ayakkabı almak, sağlıklı bir ayak için en önemli kriterdir. Satın alacağınız ayakkabının fizyolojik yapısı ile birlikte ayağınıza olan uyumluluk, rahat bir yürüyüş için anahtar-kilit modeli gibi de düşünebilirsiniz. Sadece görüntüsüne aldanarak alınan ayakkabı, sağlıksız deri ve kemik yapısına uygun olmayan ayakkabının size vereceği işkenceyi en isabetli şekilde anlatacaktır. Böyle bir sorun ile yüzyüze gelmemek için her ayakkabıya ucuz, her ayakkabıya güzel ve şık diye aldanmamanız isabet olacaktır.

 

Sağlıklı Ayakkabı İçin Altın Kurallar

 

Özel Tasarım Ayakkabı üretimi, normal üretilen ve mağazalarda yer alan ayakkabılardan çok daha farklı bir kalite yapısına sahiptir. Mağaza ve dükkânlarda yer alan ayakkabılar seri üretim sonucu ortaya konulan ürünler kalite bakımından belli bir standarda sahip olduğu bilinmekte. Fakat özel tasarım Ayakkabı Siparişi ile ortaya konulan ürünler kalite ve standartları bakımından üstün bir yapıya sahiptir. Özel Tasarım Ayakkabı üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik de özel olacağı için kalite ister istemez üst düzey olmaktadır. Yani sipariş ayakkabı yaptırmak kalite ve sağlıklı bir ayağı da beraberinde getirir.

 

Özel Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

 

Asil Kundura Özel Ayakkabı Siparişi sistemi için 0 534 526 79 07 nolu WhatsApp Sipariş Hattı üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve ayak numaranızı göndermeniz, varsa ayağınızdaki problemi bildirmeniz sipariş için yeterlidir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi