Yozgat’ta Topuklu Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Yozgat’ta Topuklu Ayakkabı Siparişi Yapan Firmalar

Boyunuzu uzun gösteren ve estetik harikası bayan topuklu ayakkabılar için her kıyafete uygun seçenekleri yaz ve kış aylarında araştırırız. Peki ayakkabı alırken özellikle topuk boyu ve detaylarına nasıl bakarız? Yozgat’ta ikamet eden vatandaşların topuklu ayakkabı siparişi verebileceği ve özel olarak topuklu ayakkabı yaptırabileceği çok özel bir sistem geliştirdik. Bu yazımızda sizler için özel topuklu ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura’nın ayakkabı modelleri seçenekleri ile ilgili bilgi vereceğiz.

 

Yozgat’a Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

 

Türkiye’nin her noktasında ayakkabı temin etmek ve dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırmak artık internetin yaygın olarak kullanımı ile birlikte çok daha kolay hale geldi. Topuk yüksekliğini istediğiniz şekilde belirterek dilediğiniz ayakkabı modelini özgürce renk ve stil seçeneğini sizin belirteceği biçimde yaptırmak için Asil Kundura’nın el yapımı ayakkabı siparişi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yozgat il merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerinden 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattından sipariş vererek dilediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

Gizli Topuklu Ayakkabı Yaptırmak İçin;

 

Normal topuklu ayakkabılara ek olarak gizli topuk yaptırarak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz bir topuklu ayakkabı modelleri için içten gizli topuk eklentisi sayesinde çok özel bir tasarımla kaliteli topuklu ayakkabı yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim numarası üzerinden Asil Kundura’nın Ayakkabı Sipariş sistemi ile bağlantı kurabilirsiniz.

 

Ayakkabının Topuk Yüksekliği

 

Herhangi bir yerde görmüş olduğunuz ve gayet hoş bir ayakkabıyı topuk yüksekliğini sizin belirteceğiniz şekilde yapılması gayet mümkün. Sizler yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini WhatsApp sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı iletişim sistemimizden iletişim sağlayıp dilediğiniz ayakkabıyı sizlerin belirteceği standartlara özel olarak yaptırabilirsiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi