Özel Tasarım Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı modelleri yıllardan bu yana kadınlar tarafından tercih edilmeye devam ediliyor. Topuklu ayakkabıların bu kadar tercih edilmesi, her sezon birbirinden değişik modeller ortaya çıkmasına neden oluyor. Topuklu ayakkabı modellerinin kadınların boyunu olduğundan daha uzun göstermenin yanı sıra oluşturulan kombinleri de daha zarif ve dikkat çekici gösteriyor. Siz de tercih ettiğiniz elbisenin formlarına uygun çeşitli topuklu ayakkabı modelleri sayesinde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı modellerinin birçok farklı çeşidi bulunuyor. Farklı ortamlarda giymeniz gereken topuklu ayakkabıları iyi seçerek siz de tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde kot pantolonla birlikte tercih edeceğiniz topuklu ayakkabı modellerinin diğerlerine göre biraz daha sade olması gerekiyor. Bu yüzden kot pantolonla birlikte genellikle stiletto topuklu ayakkabı modelleri tercih edilmektedir. Stiletto ayakkabılar diğer topuklu ayakkabılar kadar dikkat çekici olmadığı için kombininizde aşırı bozukluk oluşmasını önler. Ancak tarzınıza kattığı zarafet sayesinde oluşturduğunuz kombinin çok daha dikkat çekici olmasını sağlamaktadır.

İş hayatında tercih edilmesi gereken topuklu ayakkabıların biraz daha özenle seçilmesi gerekiyor. Kalem eteklerle birlikte giyeceğiniz topuklu ayakkabıların, bacaklarınızı tamamen ortaya çıkartmak yerine daha dikkat çekici parçalar olması gerekiyor. Kalem eteklerle birlikte bilek detaylı topuklu ayakkabılar tercih ederek, oluşturduğunuz kombinin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Topuklu ayakkabının topuk boyunu giydiğiniz kıyafetlere ve boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

İşe giderken kalem etek yerine sigarette pantolonları tercih ediyorsanız, bunun altına giymeniz gereken topuklu ayakkabıların da daha az dikkat çekici olması gerekiyor. Sade topuklu ayakkabılar ya da stiletto topuklu ayakkabılar giyerek sigarette ve diğer düz kesim pantolonların altında şık görünmeyi başarabilirsiniz. Giyeceğiniz topuklu ayakkabıların tercih ettiğiniz kıyafetlerle renk olarak da uyum sağlaması gerekiyor.

 

Özel Günlerde Tercih Edilmesi Gereken Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Normal zamanlarda tercih edilecek topuklu ayakkabıların diğerlerine kıyasla daha sade olması gerekiyor. Ancak özel günlerde ve davetlerde elbisenin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıların diğerlerine kıyasla daha dikkat çekici olması gerekiyor. Abiye kıyafetlerin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıların renk olarak dikkat çekici ve daha parlak olması, dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Kesim olarak daha dar ve vücut hatlarını ortaya çıkaran abiye elbiselerle birlikte tek bantlı topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Elbisenin zarif havasını giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ve aksesuarlar ile destekleyerek çok daha dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Giyeceğiniz abiye elbise daha bol kesimli ve vücut hatlarını gizleyen formda ise giyeceğiniz topuklu ayakkabıyı da buna göre seçmeniz gerekiyor. Bol elbiseler ile ince topuklu ayakkabıların tercih edilmesi, elbisenin uzun eteklerine takılıp düşmenize neden olacağı için bu elbiselerle daha kalın topuklu ayakkabı modelleri tercih edilmesi gerekiyor. Bunun için bu tarz elbiselerle dolgu topuk ayakkabı modelleri ya da platform topuk ayakkabı modelleri tercih ederek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.




Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi