Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yazlık Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yükseklik tutkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için yaz aylarına özel olarak hazırlanan yazlık topuklu ayakkabı modelleri arasından birbirinden şık trend modelleri sizler için büyük bir beğeni ile hazırladık. Bu yaz dönemine bayan topuklu ayakkabı modelleri yaza damgasını vuracak. En can alıcı stillere sahip olan ayakkabı modelleri arasında top 10 listesini sıraladık.

Yüksek Topuklu Yazlık Ayakkabılar

 

Ayakkabıda yüksek topuğu sevenler için bayanlara özel yazlık topuklu ayakkabılar arasında açık uçlu ve stiletto modelleri göze çarpmakta. Topuk yüksekliği kadar ayağa olan uygunluğu da ayakkabı seçiminde önemlidir. Boy sorunu yaşayanlar için kurtarıcı rolü bulunan yüksek topuklu ayakkabıları ayağa özel olarak yaptırabilirsiniz. Bayanlara özel yazlık ayakkabı yaptırmak isteyenler için herhangi bir AVM veya mağazada görüp beğendiğiniz yüksek topuklu bayan ayakkabı modelini ayak şeklinize uyacak şekilde yaptırabiliyorsunuz. Bunun için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattı üzerinden bağlantı kurarak topuklu ayakkabınızı yaptırabilirsiniz.

 

Yüksek Topuklu Yazlık Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Yazlık Ayakkabı Modelleri

 

Kısa Topuklu Yazlık Ayakkabı Modelleri

 

Kısa topuk seven bayanlara özel rugan, deri, keten ve diğer türlerde hazırlanmış ayakkabılar yaz aylarının gözdelerinden. Yere daha emin adımlarla basmak isteyenler için kısa topuklu yazlık ayakkabılar önerilmekte. Sıcak havalarda bayanlar en çok keten ayakkabı modellerini tercih etmekte. Topuklu keten ayakkabılar arasında, burun kısmı açık olan stiller göze çarpıyor.

 

Kısa Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kısa Topuklu Ayakkabı Modelleri

Elbiseye Uygun Topuklu Ayakkabılar

 

“Elbiseme uygun ayakkabıyı nasıl bulurum” diyen ziyaretçilerimiz için Asil Kundura, birbirinden farklı topuklu ayakkabı modelleri arasında seçim yaparken istenilen rengi özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Asil Kundura, Türkiye’nin her yerine ve dünyanın sayılı birçok ülkesine özel ayakkabı sipariş hizmeti sağlamaktadır. Özel bir gecede kullanmak üzere aldığınız elbiseye uygun topuklu ayakkabı arayışında iseniz, elbisenize uygun ayakkabı yaptırmak için doğru yerdesiniz.

 

Elbiseye Uygun Topuklu Ayakkabı Modelleri

Elbiseye Uygun Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

 

Özel gün ve gecelerinizde kullanacağınız topuklu abiye ayakkabı seçeneklerini abiye kıyafetlerinize özel olarak kombinleyebilirsiniz. Gece kıyafetlerine özel topuklu abiye ayakkabılar için renk olarak dilediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

Apartman Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Renk ve model olarak istenilen kıyafetle uyumlu şekilde kullanabileceğiniz apartman topuklu ayakkabı modelleri arasında rugan ve normal deri stilleri dışında kumaş tercihi de mümkün. Elbiseye uygun apartman topuklu ayakkabı seçenekleri arasında dikkat edilmesi gereken, kıyafetin rengi ile ayakkabının renk tonajının benzerlik göstermesidir.

 

Bayan Ayakkabı Siparişi

Bayan Ayakkabı Siparişi

 

Yazlık Topuklu Ayakkabı Siparişi Vermek

 

Kıyafete uyacak şık bir topuklu ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura, özel ayakkabı siparişi hizmeti sayesinde istediğiniz tüm ayakkabı modellerini ayağınıza özel olarak yapıyor ve hazırlıyor. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin görselini 0534 526 79 07 numaralı whatsap sipariş ayakkabı hattına gönderin, dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırın.

 

Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi