Sevgiliye Özel Ayakkabı Siparişi

Sevgiliye Özel Ayakkabı Siparişi

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara özel hediyeler almak için farklı seçenekleri değerlendirmek isteriz. Sevgiliye özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için istenilen özelliklerde ve stilde sıradışı ayakkabı modellerini yapıyor hazırlıyoruz. Sevgilim için ayakkabı yaptırmak istiyorum diyen ziyaretçilerimiz için sıradışı ayakkabı modellerini büyük bir titizlik ve hassasiyet ile üretiyoruz.

Kız Arkadaşa Özel Ayakkabı Yaptırmak İçin;

Bayanların en çok tercih edeceği modelleri sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Kız arkadaşınız için özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız, yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini bize göndermeniz yeterli oluyor.

Erkek Arkadaşa Özel Ayakkabı Yaptırmak İçin;

Erkek arkadaşınız için özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız doğru yerde bulunuyorsunuz. Siz erkek arkadaşınız için yaptırmak istediğiniz modelin fotoğrafını bize çekip gönderin, arkadaşınıza özel olarak o modeli hazırlayalım. Eşlere özel ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz, yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini 0534 526 7907 numaralı whatsapp sipariş hattımıza göndermeleri durumunda hem erkek hem de bayan modelini eşlere özel olarak yapıp hazırlıyoruz.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi