Yazlık Elbise Altına Bayan Ayakkabı Modelleri

Yazlık Elbise Altına Bayan Ayakkabı Modelleri

Havaların ısınması ile yazlık elbiseler de raflarda yerini aldı. Mezuniyet törenleri, düğünler, günlük giyim derken geniş bir yelpaze oluşturan yazlık elbiseler  kullanacağınız ayakkabılar ile kendini ön plana çıkaracaktır yani kısacası seçtiğiniz elbiseler kadar kombinleyeceğiniz ayakkabılar da önem arz ediyor.

 

Mezuniyet törenleri için nasıl ayakkabılar tercih edilmelidir?

 

Mezuniyet törenlerinde şık görünmeniz gerekir. Bu sebeple seçeceğiniz elbise kadar ayakkabılar da önemlidir. Hareketli bir elbise tercih edecekseniz daha sade bir ayakkabı kullanmanız gerekirken, sade bir elbise seçeceksiniz ise gösterişli bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Kısa boylu bir bayansınız yüksek topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha uzun ve daha ince gösterecektir. Uzun elbiseler ile kombinlerken, küçük aksesuarlardan da yardım alabilirsiniz. Uzun boylu bir bayansınız elbisenize göre ayakkabı tercihinde bulabilirsiniz. Elbiseniz ile daha sade topuklu ayakkabılar tercih ederek zarif bir görüntüye ulaşacak aynı zamanda elbisenizi ön plana çıkaracaksınız.

 

Günlük yazlık elbiseler ile topuklu ayakkabılar nasıl kullanılır?

 

Günlük yazlık elbiseler ile sade, zarif topuklu ayakkabı modelleri kullanılmalıdır. Seçtiğiniz elbisenin uzunluğuna göre topuklu ayakkabılar da farklılık gösterebilir. Uzun bir elbise tercihi yapacaksınız bacak boyunuzu kesmeyen ayakkabı tercih etmenize gerek yoktur fakat kısa elbise tercih ediyorsanız mutlaka bacak boyunuzu kesmeyen topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz. Ten renginize uygun ayakkabılar bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

 

Günlük yazlık elbiseler ile sandaletler nasıl kullanılır?

 

Şüphesiz ki yaz mevsiminde en çok kullanılan ayakkabı türlerinden biri olan sandalet modelleri, hem günlük kombinlerin hem de elbiselerin çok rahat bir şekilde tamamlayıcısı olacaktır. Şık sandaletleri sade günlük elbiselerle kullanabilirken, hareketli elbiselerle ise daha sade sandaletlerle kullanabilirsiniz. Kısa boylu bir bayansınız seçtiğiniz sandaletler kalın tabanlı, topuklu veya tek bantlı olmalıdır. Ten renginize yakın tonlarla seçim yaparak ise bacak boyunu olduğundan uzun gösterebilirsiniz.

 

Günlük yazlık elbiseler ile spor ayakkabılar nasıl kombinlenir?

 

Spor ayakkabılar her kombine uyacağı gibi elbiselere de oldukça yakışıyor. Mini elbiselerle kalın tabanlı spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Uzun elbiseler veya midi boy elbiselerle ise alçak tabanlı spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz elbise rengine uygun spor ayakkabılar hem şık görünmenizi sağlayacak hem de fresh bir hava katacaktır. Spor ayakkabılar ile kombinlediğiniz elbiseniz, sıradan bir görünüme sahip olduysa aksesuarlarla farklı hava katabilirsiniz.

 

Abiyeler ile hangi tür ayakkabılar kullanılır?

 

Kısa bir abiye tercih edeceksiniz sade bir topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Bu şekilde oldukça zarif görünebilirsiniz. Uzun bir abiye tercih edecekseniz ise elbisenizi kaldırması bakımından yüksek topuklu ayakkabı modelleri seçmelisiniz. Kilolu bir bayansınız yüksek topuklu ayakkabılar kurtarıcınız olacaktır. Bu şekilde daha uzun ve haliyle daha ince görüneceksiniz. Kısa abiyelerde ten renginize uygun topuklu ayakkabılar tercih ederek ise bacak boyunuzu uzatabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi