Yazın Cazibesine Uygun Klasik Ayakkabı Modelleri

Yazın Cazibesine Uygun Klasik Ayakkabı Modelleri

Havalar iyiden iyiye ısınırken kaliteli ayakkabı modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için en trend seçeneklerle sıralıyoruz. Üstelik bu modeller arasından hoşunuza giden ayakkabıları sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Nasıl yaza uygun özel ayakkabı siparişi veririm diyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden ya da aşağıdaki canlı destek sistemini kullanarak online ayakkabı siparişinden yararlanın.

Yazlık Kösele Taban Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin her kıyafetin altına üstünlük sağlayacağı bir ayakkabı seçeneği olan kösele ayakkabılar, bu yazın vazgeçilmez seçeneklerinden. Özellikle de ayakkabıdaki derinin kalitesi ile köselenin ahenkli uyumu sayesinde, tercihiniz el yapımı özel ayakkabılar olsun.

Avcılar'da El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Avcılar’da El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Tasarım harikası ayakkabılar arasında yazlık keten ayakkabılar, ayağa serinlik sağlayan rahat ve konforlu seçeneklerden biri.

İstanbul Başakşehir'de Erkek Ayakkabı Üretimi

İstanbul Başakşehir’de Erkek Ayakkabı Üretimi

Erkek keten ayakkabılar arasında bağcıklı modeller de yine takım elbiseye uygun ayakkabı arayanların ilgi odağı oluyor.

Yaza Uygun Erkek Kösele Ayakkabılar

Havalar ısınırken ayağı rahat ettirecek özel ayakkabı çalışmaları arasında kösele ayakkabıların yeri her zaman zirvede.

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

Özellikle yazlık kıyafetlerde ayağı terketmeden rahat kullanıma sahip erkek ayakkabı modelleri, elbiseye uyumlu ayakkabı arayanların ilgi odağı oluyor.

Gri Takım Elbiseye Uygun Erkek Ayakkabılar

Özel Üretim Ayakkabılar erkeklerin son dönemde araştırdığı giyim kategorileri arasında bulunuyor. Tercih sebebiniz ne olursa olsun, kaliteli ayakkabıdan asla vazgeçmeyin. Çünkü renk uyumsuz da olsa, kaliteli ayakka

Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

bı alan birisi için, görünüm herşeye değer. Tüm hataları kapatacak olan kalitenin artısı görünüm ve estetiğin önüne geçmeye değer. Gri renkli ayakkabılar milenyum olarak adlandırılırken şık ve farklı bir stili yansıtıyor.

Lacivert Pantolona Uygun Ayakkabı Seçimi

Seçiminiz koyu lacivert renkte bir pantolon olsun. Bu renge uygun ayakkabı almak için, tonlar taba rengi, açık kahve, açık gri veya açık lacivert olursa, ayakkabı ve pantolon uyumu birbiri ile örtüşür.

Hakiki Deri Ayakkabılar - 2018

Hakiki Deri Ayakkabılar – 2018

Ayakkabının renk ve kalitesini istediğiniz standartlarda belirleyerek özel olarak sipariş verebiliyoruz. İstediğiniz ayakkabı modelinin görselini aşağıdaki Whatsap hattımız üzerinden mesaj ile göndererek kişiye özel yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi