Yaz Sonu Ayakkabı Modelleri

Yaz Sonu Ayakkabı Modelleri

Kaliteli ayakkabıların merkezi olan Asil Kundura, kişiye özel üretim ayakkabılar konusunda lider söz sahibi. Özellikle ayağında problem olanlar ve ayak şekil yapısına uygun ayakkabı bulamayanlar için ayak rahatlığını ön planda tutacak çalışmalar yapıyor. Sizler için yaz sonu ayakkabı modelleri konusunda özel araştırma yaparken istediğiniz ayakkabıyı sipariş verme sistemi oluşturduk. Siz değerli ziyaretçilerimiz için istediğiniz ayakkabı modelini tarafımıza 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattı üzerinden göndererek sipariş verip yaptırabilirsiniz.

Yazlık Sezon Sonu Erkek Ayakkabılar (Özel Sipariş)

Erkek ayakkabı siparişi konusunda Asil Kundura’nın özel üretim sisteminden faydalanabilmek mümkün. Türkiye’nin her yerinden kolayca erkek ayakkabı siparişi verebileceğinizi hatırlatırken, farklı ayakkabı modellerini istediğiniz ayak numarasında ve her renkte ayakkabı yaptırma sistemi ile temin edebiliyorsunuz.

Başakşehir'de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

Başakşehir’de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

Yaza Uygun Kaliteli Ayakkabı Modelleri

Yaza Uygun Kaliteli Ayakkabı Modelleri

Düz Klasik Erkek Ayakkabılar

Düz Klasik Erkek Ayakkabılar

Havalar sıcakken ayağınızı rahat ettirecek ayakkabı modelleri için erkeklerin vazgeçemediği soft ayakkabılar ve gerçek deri erkek ayakkabı seçenekleri için özel üretim erkek ayakkabılar tam size göre. Üstelik ayak şekil anatomisine uyumlu kalıplar oluşturularak yapılabiliyor.

Yaza Uygun Bayan Ayakkabı Modelleri (Sipariş Ayakkabılar)

Gerçek deri bayan ayakkabılar için yazlık sezon sonu en çok tercih edilen ayakkabı seçenekleri özel üretimler ile sizler için hazırlanabiliyor. Üstelik yaz sonu bayan ayakkabı modelleri arasından veya farklı bir yerde hoşunuza giden bir bayan ayakkabı seçeneğini de size özel olacak şekilde sipariş verip yaptırabiliyorsunuz.

Bayanların En Çok Tercih Ettiği Yazlık Ayakkabı Modelleri

Bayanların En Çok Tercih Ettiği Yazlık Ayakkabı Modelleri

Bayanların En Çok Tercih Ettiği Yazlık Ayakkabı Modelleri

Bayanların En Çok Tercih Ettiği Yazlık Ayakkabı Modelleri

Sizler de nasıl bayan ayakkabı yaptırırım diye merak edip araştırma yapanlardan iseniz üzülmeden whatsapp sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı hat üzerinden detaylı bilgi alıp bayan ayakkabı siparişlerinizi güven içinde verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi