Trabzon’da Bayan Gladyatör Ayakkabı Modelleri

Trabzon’da Bayan Gladyatör Ayakkabı Modelleri

Sıradışı ayakkabı modelleri ile şıklık ve zarafeti bir arada bulmak için özel ayakkabı yaptırmak en kalıcı çözüm olacaktır. Rahat ve kullanışlı olan bayan gladyatör ayakkabı sahibi olmak isteyenler için özellikle Trabzon‘da sipariş vermek isteyen ziyaretçiler istedikleri ayakkabı modelini özel olarak yaptırabiliyor.

Kadınlar İçin Gladyatör Ayakkabılar

Trabzon’un yeşili ile meşhur doğası, denize sıfır iklimi ile ülkemizin en güzel şehirlerinden olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Denize kıyısı ile nem oranının oldukça yüksek olması da vatandaşların belli aylarda bunalması demek oluyor. Sıcak havalarda rahat edebileceğiniz kıyafetleri tercih etmek istesek de bazı kıyafet türleri istediğimiz renk, ölçü ya da numarada olamayabiliyor. Özellikle Trabzon’da ikamet eden insanların gladyatör ayakkabı yaptırmak istemesi ile Asil Kundura, Trabzon’lu vatandaşların hizmetine yetişiyor. 

Gladyatör Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz bir gladyatör ayakkabı modelinin fotoğrafını çekerek bize Whatsapp üzerinden göndermeniz durumunda size özel olarak o gladyatör ayakkabı modelini yapabiliyoruz. “Nasıl gladyatör ayakkabı yaptırırım” diye düşünenler için herhangi bir internet sitesinde fotoğrafını çektiğiniz bir modeli de istediğiniz renk ve ayak numarasında dilediğiniz şekilde hazırlanabiliyor. Sizlere özel olarak sevgiliye özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için de özel hizmet sunuyoruz. Sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanabilmek için 0534 526 79 07 numaralı hattımdan iletişim kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi