Toptan Stiletto Ayakkabı Üretimi

Toptan Stiletto Ayakkabı Üretimi

Yaz aylarında kaliteli ayakkabı giymek isteyen bayanların Stiletto tercihi vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle topuklu ayakkabı tutkunu olan kadınların kıyafete uygun Stiletto ayakkabılar konusunda tercihleri sürekli olarak ilgi odağı haline gelmekte. Özel üretim topuklu ayakkabıların hazır ürünlere göre büyük bir fark oluşturduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli ayakkabı almak isteyen bayanların yaz aylarına uygun ayakkabı tercihleri kıyafeti uygun olması ile benzerlik gösteriyor. Özellikle sıcak havalarda ayağınıza rahat ettirecek rahat tabanlar kadar Stiletto ayakkabılarında şık ve estetik bir görünüme sahip olduğunu belirtelim.

Toptan Ayakkabı İmalatı Yapan Firmalar

Ürün satışı yaparak para kazananlar için sosyal medya hesapları ve internet siteleri günümüzde yoğun olarak kullanılmakta. Türkiye’nin her noktasından kolay ayakkabı satabilmek için kaliteli ürünleri insanlara sunmak isteyenler için ürün tedariği çok önemlidir. İstediğiniz stiletto ayakkabılar toptan üretim ile mümkün olmakta.

Her Kıyafete Uygun Stiletto Ayakkabı Modelleri
Her Kıyafete Uygun Stiletto Ayakkabı Modelleri

Sizler de nereden ve nasıl toptan stiletto ayakkabı yaptırabilirim diye araştırma içindeyseniz alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz toptan ayakkabı üretimi ile ayakkabı yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattından hizmet alabilirsiniz.

Stiletto Ayakkabı Üretimi ( Seri Toptan İmalat)

Dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz renk ve ayak numarasında üretimleri mevcut. üstelik belirteceğiniz sayıda ayakkabı üretimleri için Asil Kundura toptan ayakkabı ihtiyaçlarınıza yanıt oluyor. Firma ve iş yerleri için personel ayakkabısı üretimi de sağlarken, ortopedik yapıda özel ayakkabılar büyük bir titizlikle imal edilebilmekte.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi