Tekirdağ’da Yaz Aylarına Özel Ayakkabı Yaptırın

Tekirdağ’da Yaz Aylarına Özel Ayakkabı Yaptırın

Sıcakların baş gösterdiği bu dönemde ayaklarımız da rahat etsin isteriz. Tekirdağ’da ayakkabı arayışında olan vatandaşlarımızın rahat edebileceği yazlık erkek ayakkabı modelleri ve yazlık bayan ayakkabı modelleri Asil Kundura farkı ile yaptırabilirsiniz. 

Tekirdağ’da Yaz Aylarına Özel Erkek Ayakkabı Modelleri

El yapımı erkek ayakkabı siparişi vermek isteyen Tekirdağ’lı vatandaşlarımızın istedikleri ayakkabı modelini ayaklarına göre özel olarak yaptırabiliyorlar. Havalara iyice ısındı fakat ayağıma uygun ayakkabıyı nasıl bulurum diyen Tekirdağ’lılar, erkeklere özel sandalet modelleri ve oxford ayakkabı modellerini size özel olarak yapalım.

Tekirdağ'da Erkek Ayakkabı Modelleri

Tekirdağ’da Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayağınızda şekil bozukluğu ve kemik-tarak-nasır gibi sorunlar bulunuyorsa bunları da dert etmenize gerek yok. Ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını whatsApp üzerinden 0534 526 7907 numaralı erkek ayakkabı sipariş sistemimize göndermeniz halinde istenilen ayakkabı modelini ayağınıza göre yapar hazırlarız. 

Tekirdağ'da Erkek Ayakkabı Siparişi

Tekirdağ’da Erkek Ayakkabı Siparişi

Tekirdağ’da Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

Tekirdağ’da ikamet eden bayanlar istedikleri ayakkabıyı diledikleri renk, ayak numarası ve modelde yaptırabiliyor. Asil Kundura’nın aşağıda vermiş olduğu iletişim numarası üzerinden istedikleri ayakkabıyı sipariş verebiliyorlar. Tekirdağ’ın ilçelerinden de istediğiniz şekilde ayakkabı yaptırabilir, el yapımı bayan ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ'da Bayan Ayakkabı Modelleri

Tekirdağ’da Bayan Ayakkabı Modelleri

Türkiye’nin 4 bir yanından özel ayakkabı yapım hizmeti sunan Asil Kundura’nın dünyanın sayılı bir çok noktasına da özel ayakkabı sipariş hizmeti verdiğini hatırlatalım. Azerbaycan’dan Zagreb’e, Romanya’dan Kazan’a, Paris’ten Almanya’ya kadar özel ayakkabı yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi