Özel Yapım Ayakkabı Siparişi

Özel Yapım Ayakkabı Siparişi

Günlük hayatta ayaklarınızın sürekli rahat etmesi ve istediğiniz modelin ayak yapınıza uygun şekilde giymek için çok çaba gösteririz. Kimimiz AVM ve dükkanları gezerken, birçoğumuz da internet üzerinden yeni ayakkabı modelleri görsellerini inceleyerek ayakkabı almak isteriz.

Özel Yapım Ayakkabı Yaptırmak İçin Ne Yapmalıyım?

AVM veya bir internet sitesinde gördüğünüz ayakkabı modelleri ayağımı uygun olsun İstiyorsanız siz yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafını bize WhatsApp ile 0534 526 7907 ile gönderin, doğrudan ayak yapınıza uygun şekilde istediğiniz modelin özel olarak yapalım. Fotoğrafını gönderdiğiniz ayakkabı modeli, nasıl ayağıma uygun şekilde yapılacak diye merak eden müşterilerimiz için, ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekip gönderirseniz doğrudan ayak yapınıza uygun şekilde kalıbının hazırlanarak ayakkabının istediğiniz şekilde yapılması sağlanıyor. 

Kişiye Özel Yapım Ayakkabı Siparişi

Kişiye Özel Yapım Ayakkabı Siparişi

Bayan topuklu ayakkabı siparişi, bayan gizli topuk, platform topuklu ayakkabı, gizli topuk ayakkabı gibi birçok bayan ayakkabı modelleri özel olarak yaparken, erkek ayakkabı modelleri içerisinde damatlık erkek ayakkabı modelleri, Oxford ayakkabı sipariş, rugan ayakkabı modelleri, kösele ayakkabı siparişi ve diğer tüm erkek ayakkabı modelleri alanında istenilen model özel olarak yapılabiliyor.

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Hangi Numarayı Aramalıyım?

İstediğiniz ayakkabı modelini ayak yapınıza uygun olarak yaptırmak istiyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden iletişim sağlayarak yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayağınızın üstten fotoğrafını çekerek göndermeniz yeterli olacaktır.

Özel Yapım Erkek Ayakkabı Siparişi

Özel Yapım Erkek Ayakkabı Siparişi

Özel Yapım Ismarlama Erkek Ayakkabı Yaptırmak İstiyorum

Erkekler için ayağa uygun ısmarlama ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, 1. sınıf kalitede özel seçilmiş malzeme ve gerçek deri ürünleri ile büyük bir titizlik ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan tüm ayakkabılar büyük bir özenle yapılırken, deri ve taban kalitesi, iç astar özellikleri ile ayağınızın çok daha rahat etmesi için özel bir oluşum ile hazırlanmaktadır.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi