Tekirdağ’a Ismarlama Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Tekirdağ’a Ismarlama Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Türkiye’nin Avrupa Yakası’nda adeta göz bebeği olarak görülen Tekirdağ, gelişen nüfusu ve özel konumu sayesinde oldukça dikkat çeken bir şehir olarak bilinmektedir. Tekirdağ ve ilçelerinde özel ayakkabı yapımı kadar ayağa özel ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyen Tekirdağlı müşterilerimiz istediği ayakkabıyı ayak yapılarına uygun şekilde alabiliyorlar. Tekirdağ’dan ayakkabı sipariş vermek isteyen vatandaşların, öncelikle bizimle whatsApp üzerinden veya mail yoluyla iletişime geçmeleri gerekir. Tekirdağ merkez başta olmak üzere SüleymanPaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara ve MarmaraEreğlisi gibi birçok ilçesinde ayakkabı yapımı için Asil Kundura’dan söz etmeden geçmek mümkün değil. Tekirdağ Çorlu ilçesinde özel ayakkabı yapımı için Ankara’dan tüm Türkiye’ye özel ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, Tekirdağ Malkara’ya ısmarlama ayakkabı hizmetiyle dikkat çekmektedir.

 

Tekirdağ’da Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Kıyafete uygun topuklu ayakkabı seçiminde bayanların özellikle tercihi olan stiletto ve abiye ayakkabı modelleri Tekirdağ ve ilçelerinde oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir. Abiye ayakkabı modelleri Tekirdağ ve ilçelerinde oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak isteyen Tekirdağlı vatandaşlarımız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden iletişim sağlayarak bayan topuklu ayakkabı siparişi verebilir, herhangi bir yerde gördüğünüz topuklu ayakkabının ayak yapınıza uygun şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz.

 

Tekirdağ'da Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

Tekirdağ’da Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

Tekirdağ da Damatlık Ayakkabı Siparişi Yaptırmak

 

Düğün sezonu içerisinde özellikle yaz aylarında ayağa özel damatlık ayakkabı yaptırmak isteyen Tekirdağlı vatandaşlar takım elbiseye uygun rugan ayakkabı yaptırabilir. Siyah takım elbiseye uygun deri ayakkabı yaptırmak isteyen erkekler için, özel escarpin ayakkabı ve rugan deriden yapılan kaliteli ayakkabılar özellikle düğün sezonunda erkeklerin yoğun bir şekilde tercih ettiği seçenekleri arasında yerini almaktadır.

 

Tekirdağ'da Damatlık Ayakkabısı Siparişi

Tekirdağ’da Damatlık Ayakkabısı Siparişi

Tekirdağ’da El Yapımı Bayan Babet Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

 

Yaz aylarının bayanlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabıları arasında yer alan bayan babet ayakkabı modelleri özellikle açık renk ve yaza uygun renkleri ile dikkat çekmekte. Tekirdağ’dan babet ayakkabı siparişi vermek isteyen bayan müşterilerimiz için özel yapım ayakkabı sipariş sistemi üzerinden kısa zamanda istediğiniz bayan babet ayakkabıyı özel olarak yapıyoruz. Özellikle Tekirdağ ve ilçelerinde babet yaptırmak isteyen kişiler belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından, yani yazının sonunda yer alan iletişim numaraları üzerinden bizimle irtibat kurarak dilediğiniz gerçek deri olarak hazırlayacağımız bayan babet ayakkabıları yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi