Taşlı Abiye Ayakkabılar

Taşlı Abiye Ayakkabılar

Kişiye özel taşlı abiye ayakkabı modelleri arasında dilediğiniz renk ve seçeneği özel sipariş sistemi ile temin edebilirsiniz. Kıyafete uygun abiye ayakkabıların arasından renk ve stil seçeneğini de özgür bir biçimde seçerken dilediğiniz ayak numarasına göre özel abiye ayakkabı siparişi de verebilmeniz mümkün.

Günümüzde özel bir davete ya da bir gece yemeğinde giymek için tasarladığınız kıyafete uygun taşlı ayakkabılarda sıradışı görünümü hem beğenmişizdir. Özellikle kıyafete uygun abiye ayakkabılarda zarafet ve estetiğin uyum sağlaması çok önemlidir. Kaliteli ve kendinden emin bir ayakkabıya sahip olmak günümüzde oldukça zor iken ithal malların piyasayı adete işgal etmesi ile bu durum içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı.

 

Kıyafete Uygun Taşlı Abiye Ayakkabı Modelleri

 

Seçimini yaptığınız bir kıyafetin altına nasıl bir ayakkabı giysem diye hayıflananlar için özel ayakkabı sipariş hizmeti adeta imdada yetişiyor. Günümüzde popüler olan ayakkabı siparişi sistemi ile, dilediğiniz kıyafete uygun abiye ayakkabı siparişi sağlayan Asil Kundura, estetik ve görünüm harikası birinci sınıf kalitede özel ayakkabı sipariş hizmeti ile kalite ve zarafeti ayağınıza taşıyor. Üstelik 30 numaradan başlayan küçük ayak numarasından tutun da 50 numaraya kadar büyük numara ayaklar için de özel sipariş ayakkabılarınızı büyük bir titizlik ve özen ile hazırlayıp kullanımınıza sunmaya devam ediyor.

Taşlı Abiye Ayakkabı Siparişi

Taşlı Abiye Ayakkabı Siparişi

Türkiye’nin her il ve ilçesinden iletişim kurarak sipariş verebileceğiniz Asil Kundura’nın taşlı abiye ayakkabı ve kıyafete uygun abiye aayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kişiye özel ayakkabı siparişinden yararlanmak için 0534 526 7907 numaralı ayakkabı ısmarlama ve sipariş hattından detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 

Abiye Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

 

Hoşunuza giden bir kıyafet var ve bu kıyafete uygun abiye ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz. Elbiseniz ile uyumlu olacak bir ayakkabının temini konusunda tereddütleriniz bulunuyorsa elbisenize uygun ayakkabı ısmarlamak için alt kısımda yer alan iletişim numarası üzerinden sipariş vererek buna ulaşmak mümkündür.

Özel ayakkabılara günümüzde oldukça zor olduğundan kaliteli deri ayakkabılar siz değerli müşterilerimiz için özel olarak yapıp hazırlamaya karar vermek bizler için oldukça isabetli bir karar oldu. Bunun mutluluğu ile kaliteyi size özel olarak hazırlayıp dilediğiniz ayakkabı modelini istenilen ayak numarasında hazırlıyor ve yapıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi