Erkeklere Özel Kaliteli Deri Ayakkabılar

Erkeklere Özel Kaliteli Deri Ayakkabılar

Derinin şıklığı ve estetik görünümü kadar ayakkabı modelleri arasında stil ve model özellikleri de kaliteyi ortaya çıkaran seçenekler arasında yer almaktadır. Erkeklere özel olarak hazırlanan kaliteli deri ayakkabı seçenekleri için sizlere özel ayakkabı modellerini araştırdık. Ayrıca özel erkek ayakkabı modellerinin sipariş sistemi ile temin edebileceğinizi de hatırlatalım.

 

Erkek Deri Ayakkabı Modelleri

 

Stil ve görünüm olarak deri, bir ayakkabıda olmazsa olmazlar arasında en önemli kriterdir. Bay ve bayan ayakkabı seçeneklerinin vazgeçilmezleri arasında zirveden inmeyen kaliteli deri ayakkabılar için derinin kalitesi ve gerçekliği, bir ayakkabı tercihinde bulunmak isteyen ve araştırma yapmak isteyen kişi için oldukça ciddiye alınmakta. Derinin gerçek mi sahte mi olduğu bir ayakkabının temininde anlaşılması için oldukça meşakkatli ve zorlu bir konu olarak biliniyor. Hakiki deri ayakkabılar için erkek ayakkabıların nasıl ve nereden alınması konusunda Asil Kundura özel ayakkabı sipariş sistemi sayesinde dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz renk ve stilde sizler için hazırlıyor.

 

Kaliteli Erkek Deri Ayakkabı Siparişi

 

Siz değerli ziyaretçilerimiz için dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasında 1. sınıf kalitede gerçek deri ile hazırlama başarısı gösteren Asil Kundura, Türkiye’nin her noktasına özel erkek ayakkabı sipariş hizmeti sağlamaktadır. Sipariş ayakkabı sistemi ile klasik erkek ayakkabı modelleri kadar spor ve damatlık erkek ayakkabılar da günümüzde oldukça ilgi gören Asil Kundura trendleri arasında yerini almakta. Sizler de kişiye özel erkek ayakkabı sipariş sisteminden 7-24 faydalanarak 30 numaradan 50 ayak numarasına kadar özel erkek ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattımız üzerinden bilgi alarak ayakkabılarınızı güven ve kalite içinde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi