Su Geçirmez Erkek Bot Modelleri – Özel Bot Sipariş

Su Geçirmez Erkek Bot Modelleri – Özel Bot Sipariş

Soğuk havalarda büyük bir titizlikle kullanmak isteyeceğiniz erkek bot modelleri içerisinde en çok aranan su geçirmez özelliği olmasıdır. Kış aylarında özellikle yağışlı havalarda ayağınızın ıslanmaması ve üşümemesi için su geçirmez erkek bot modelleri araştırılarak en kaliteli ve en iyi bot modeli sahibi olmak isteyebilirsiniz. Tabii şunu söylemekte fayda var, özellikle erkek bot modellerine bakarken tabanın kalitesi kadar derinin su geçirmez özelliğe sahip olması da bir o kadar önemlidir. Sizler için birinci sınıf malzeme ile profesyonel bir işçiliği bir araya getirerek en kaliteli su geçirmez erkek bot modellerini ayağa özel ayakkabı hizmetiyle hazırlayan firmamız istediğiniz ayakkabı ve bot modelini özel olarak yapıyor.

 

Su Geçirmez Erkek Bot Modelleri;

 

Bunun için yapmanız gereken şey aşağıdaki ve sağ üst köşede görmüş olduğunuz iletişim numaralarımızdan veya mail adresimizden bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Özel sipariş ayakkabı alanında İstanbul, Aydın, İzmir, Ankara, Eskişehir, Konya, Erzurum, Van, Bitlis, Ardahan, Trabzon gibi önemli illerden yapabileceğiniz ayakkabı siparişi ile dilediğiniz su geçirmez bot modelini ayağınıza özel olarak yapıyor adresinize belirtilecek süre içerisinde gönderiyoruz.

 

Su Geçirmeyen Erkek Bot Modelleri - Özel Ayakkabı Siparişi

Su Geçirmeyen Erkek Bot Modelleri – Özel Ayakkabı Siparişi

 

Bot siparişlerinizde sizden istediğimiz şeyler aslında çok kolay ve basit. Yaptırmak istediğiniz su geçirmeyen bot modelinin görselini bize mail veya whatsApp yoluyla göndermeniz siparişinizi yaptırmak için yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi