Boyu Uzun Gösteren Erkek Ayakkabı Siparişi – Asil Kundura

Boyu Uzun Gösteren Erkek Ayakkabı Siparişi – Asil Kundura

Boy problemi yaşayan ya da boyunun daha uzun görünmesini isteyenler için profesyonel tasarım ekibimiz boyu uzun gösteren ayakkabı siparişi hizmeti vermekte. Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız dilediğiniz ayakkabı modelinin siparişini verebilirsiniz. Boyu uzun gösteren ortopedik ayakkabı modelleri de mevcut olup artık boy sorunu son bulacak. Ayakkabının içinden, taban kısmından ve dışından olmak üzere boy uzunluğu hazırlanan platform ve gizli topuk sistemi ile hazırlanmakta. Boyu uzun gösteren erkek ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz için yaptırmak istenilen ayakkabının fotoğrafını bize 0534 526 7907 nolu hattımızdan whatsapp ile ya da aşağıdaki sipariş sistemi üzerinden bildirmeniz durumunda dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz yükseklikte gizli topuk ve platform sistemi uygulanır.

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri

Yalnızca erkek ayakkabı modelleri üzerinde kalmayıp boyu uzun gösteren bayan ayakkabı modelleri ile de sipariş sistemimiz mevcuttur. Yurdun 81 vilayetinden gelen siparişleri profesyonel ve alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanarak, özel tasarım ayakkabılarınız belirteceğiniz adrese gönderilir. İstanbul ve Ankara’da boyu uzun gösteren ayakkabı almak isteyen ziyaretçilerimiz de doğrudan iletişim kurarak sipariş ayakkabı hizmetimizden faydalanabilirler.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi